Bilişim Sınıfını süsleme

Kodla Büyü

zorlu12

Üye
merhaba arkadaşlar,
Bilişim sınıfını ve koridoru görsellerle süslemek istiyorum bana önerebileceğiniz afiş resim görsel var mı?

Bu tür sınıf süsleme çalışmalarına ihtiyaç var. Meslek liseleri için çalışması olan arkadaşlar paylaşabilirlerse çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Eger okulunuz piktes kapsamındaysa piktes il koordinatöründen kapı giydirme ve diğer afişleri talep edebilirsiniz diğer türlü size cok maliyetli olur

Hocam Piktes İl Koordinatörlüğü Milli Eğitim içinde bir bölüm olmuş, aradım ellerine hiç afiş gelmediğini söyledi maalesef laboratuvar duvarlar boş herhangi bir yönerge de yok. Kendi cebimizden yapsak gerçekten masraflı oluyor. Bakalım bir hal çaresini düşüneceğiz.

sayfanın içinde drive linki var.
maliyeti çok yüksek değilmi bu kadar afişin? heleki şu dönemde
çocuklara elle çizdirip asmak daha maliyetsiz:) resim yeteneği olanları değerlendirmek lazım. kodlamanisada görmüştüm bir sınıfı öyle süslemişlerdi

hocam ben 4 ana renk birde gümüş simli bir renk aldım akrilik boya. sonra duvarlarımıza böle şeyler çizdik. seminer zamanı bana da oyalanmalık iş olmuştu. WhatsApp Image 2023-04-06 at 09.42.52.jpeg
birde yeni bir projem var ama o daha bitmedi. donanım parçalarını bir tahtaya montajlayı asıyorum. altına açıklama yazıyorum. bir köşdede 3d yazıcım ve bastığım ürünleri sergilediğim raflarım var.WhatsApp Image 2023-04-06 at 09.45.58.jpeg
birde sticker almıştım birkaç yıl önceWhatsApp Image 2023-04-06 at 09.49.17.jpeg

Boyama fikri de çok hoş yetenek taraması yapılıp daha az maliyetle hem de ders dışı etkinlikle değerlendirilebilir gerçekten, teşekkür ederiz.:)

hocam bir duvarda resim daha var ama o çok süslü bir robot oldu :) o yüzden onu çekmeye utandımWhatsApp Image 2023-04-06 at 09.51.22.jpeg
bu favori robotum değil ama renk kattı. resim becerim sıfırdır bu arada. sadece cetvelle ölçüp düz çizgilerle çizdim. teknik çizim gibi

Geri