Bilişim Mersin İl Dışı Yazacaklar Kaç Puanla Nere?

Kodla Büyü
Hocam öğrenci potansiyeli nasıldır bilmiyorum. Okul yeni ders saati sıkıntısı yaşamazsın idare bildiğim kadarıyla iyi. Daha fazla bilgi bende yok maalesef

Arkadaşlar ben atanırmıyım ya çok kritik 52 puan tercihlerimde aslında fena değil gelmesi için çalıştım ama:( off offf ramazan geliyor taşınma derdi ev bul vs :(

osmanecer' Alıntı:
Arkadaşlar ben atanırmıyım ya çok kritik 52 puan tercihlerimde aslında fena değil gelmesi için çalıştım ama:( off offf ramazan geliyor taşınma derdi ev bul vs :(
ben 94 puanla tercih yaptım.
toroslar akdeniz tarsus ve erdemlinden 14 tercih yaptım.
Gelmez diye düşünüyorum açıkcası.
52 puanla nereler gelir diye düşünüyorsunuz?

Ataması yapılanlar kutlama yapmaya mı çıktı Mersin'liler, bi ses verin kim nereye geliyor bilelimde belki karşılama yaparız :)

tarsus emine boro geldi bakalım. Haayırlısı...

Ekli dosyalar

• 456.JPG
    456.JPG
    91.3 KB · Görüntüleme: 512
Mersine girmek zorlasti desene.iyiki nefsinden ayrilmamisim.pişman olsam mersine donemicekmisim demekki

mersin uçusa geçmiş anlaşılan izmir den bile yüksek çoğu yeri adana ve hatay da durum nasıl oraları tercih eden arkadaşlar paylaşımda bulunablirmi

warface' Alıntı:
mersin uçusa geçmiş anlaşılan izmir den bile yüksek çoğu yeri adana ve hatay da durum nasıl oraları tercih eden arkadaşlar paylaşımda bulunablirmi
Hocam ceyhanda iki okul boş kalmis adananin mersin kadar yuksek olacagini sanmam

ilyas33' Alıntı:
warface' Alıntı:
Hocam ceyhanda iki okul boş kalmis adananin mersin kadar yuksek olacagini sanmam

adananın merkezde durum nasıl acaba açılan okullar pek iyi değildi

samil' Alıntı:
Akdenizdeki Okullar

bizim bölümde sonunda 200 lü puanları gördü demek benim anlamadığım bizim bölüm 2000 lerden sonra alım yapmaya başlamamışydı 7000 güne yakın hizmet günü olan nasıl başardı acaba alan değişikliğiyle bizim bölüme geçiş yapanlarmı oldu

ilyas33' Alıntı:
Mersin en hareketli başlikti tayin döneminde ama şimdi sessizlik hakim

hareketliydi ama 150 ustunde puan yazan yoktu benım gordugum... sonuclara bakıyorm 150 altı yok neredeyse... hele hele 213 ler var ki maşallah..

warface' Alıntı:
9 tane mersin tercihim var, akdenizdeki okullar bile gelmiyormuş... ilginç...
3. tercihim geldi

Ekli dosyalar

• puanlar.jpg
    puanlar.jpg
    188.2 KB · Görüntüleme: 395
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
warface' Alıntı:
9 tane mersin tercihim var, akdenizdeki okullar bile gelmiyormuş... ilginç...
3. tercihim geldi

anlaşılan bundan sonra mersin izmir ve ankarayla birlikte en çok talep gören 3 lü olcak:)

Geri