Bilişim Labaratuvarı Öncesi ve Sonrası

Kodla Büyü

Zizu_

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba,
2 sene önce Atandığım köy okulunda(Eskişehir Alpu Bozan Veli Topçu Ortaokulu) Bilişim Labaratuvarımızı bitirmiş bulunmaktayım.
Labaratuvar ilk aldığımda depo olarak kullanılmaktaydı.
Şu an geldiğim nokta için çok mutlu ve gururluyum.
Artık Derslerimizi labaratuvarda uygulamalı olarak işliyoruz.
Labaratuvar ders dışı sürekli açık konumda...

Görevde 11.senem ve 3.labaratuvar kurulumunu bitirdim.
Bütün olumsuzluklara rağmen bölümümü hep sevdim. Gittiğim okullarda ön yargıları kırdım diye düşünüyorum.

Umarım birgün tüm okullarda bilişim eğitimine gereken önem verilir.
Sevgiler, Saygılar...

(Ayrıca labaratuvar kurulumunda bilgisayar yardımı yapan Yapı Kredi ve İş Bankasına teşekkür ederim)

IMG_5760.JPG

IMG_2302.JPG

IMG_2304.JPG

IMG_2305.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_5760.JPG
    IMG_5760.JPG
    128 KB · Görüntüleme: 124
Çalışmalarınıda başarılar hocam. Tebrikler. Kolonun ortada olması içeriyi daraltmış. Eski okulumda benim de öyleydi. Zamanında mimari olarak planlamadan yapılmış okullar.

Öncelikle elinize sağlık bende lab. yeni kurdum duvarlarda asılı olan baloncuk şeklindeki CD-DVD ,twitter,facebook yazan logoları nerden bulabilirim teşekkürler

Eline sağlık yeni bir lab kazandırdığınız için çoğu arkadaş maalesef kapanmasına göz yumuyor.

elinize sağlık hocam. gerçekten güzel iş çıkarmışsınız. tebrikler

Öncelikle elinize sağlık bende lab. yeni kurdum duvarlarda asılı olan baloncuk şeklindeki CD-DVD ,twitter,facebook yazan logoları nerden bulabilirim teşekkürler

Teşekkürler arkadaşlar güzel dilekleriniz icin
Lab konusunda iş bizde bitiyor diye düşünüyorum. Elimizi biraz taşın altina koymamiz gerekiyor .

Hocam freepik.com diye bir site var. Orada güzel tasarımlar mevcut , kullanabilirsiniz ..

• Beğen
Tepkiler: bt^
Teşekkürler arkadaşlar güzel dilekleriniz icin
Lab konusunda iş bizde bitiyor diye düşünüyorum. Elimizi biraz taşın altina koymamiz gerekiyor .

Hocam freepik.com diye bir site var. Orada güzel tasarımlar mevcut , kullanabilirsiniz ..
Hocam çıktıyı nasıl aldınız a4 keserek mi ?(cahillimi mazur görün)

Korkulur bu girişimci bilişim öğretmenlerinden :) Küllerinden yeniden doğmuş adeta. Emeğinize sağlık. Aklıma "Dik dur ve gülümse, Herkes neden güldüğünü merak etsin" sözü geldi nedense :)

Tebrikler @Zizu_ Hocam.. Yıllar önce ben de ilk atandığım köy okuluna bilişim sınıfı kurmuştum.. Köy muhtarı, Orman Bölge Müdürlüğü ve Vakıfbank sayesinde.. O günler aklıma geldi.. Pes etmek yerine mücadeleye devam..

Geri