Bilişim Dersini Kim Doldurmalı ?

Kodla Büyü

mehmettutgun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba. Okulumuzda 16 saat Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi var. 1. dönem başında okulumuza branşı bilişim teknolojileri olan müdür yardımcısı atandı. 16 saatin tamamına ben girip müdür yardımcısına 6 saat seçmeli derslerden ve özel eğitimden mi ders verilmeli ? 16 saatin dağıtımı nasıl yapılmalı ? İdare bana şu an uygulanan şekliyle 14 saat BTY verdi. Müdür yardımcısına da 2 saat BTY dersi verdi, 4 saat de özel eğitimden verdi.

Btr iseniz doğru dağılım yapılmış. Ama değilseniz sizin maaş karşılığınızdan almamalı diye biliyorum

Öncelikle idarecinin dersi doldurulur yani müdür yardımcısı 6 saati alacak kalan saate siz gireceksiniz. Yani yanlış işlem yapılmış.

• Beğen
Tepkiler: omd
Ben de bu durumu çok merak ediyordum, 10 saat bilişim dersim var ve yeni bir müdür yardımcısı gelecek , branşı bilişim teknolojileri. Benim durumum nasıl olur acaba böyle bir durumda

İşlem yanlış müdür yardımcısı 6 saat bilişime girer , çünkü öncelik ona ait. Geri kalan 10 saat bilişime siz girersiniz. Akabinde de ilçe normu size verilmezse norm fazlasına doğru ilerlersiniz

Okulda Medya Okuryazarlığı dersi varsa ve sosyal normunu etkilemiyorsa onu da alabilir. Ama öncelik idarecinin 6 saat maaş karşılığını doldurmasıdır. Ayrıca idareci özel eğitim dersi veremez.

Geri