Bilişim Dersi 7. ve 8. Sınıflara Mı Kaydırılıyor? 5 sene öncesi...

Kodla Büyü

bote67

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Milli Eğitim Bakanlığı müfredat sistemi üzerinden taslak öğretmim programları yayımlandı. e-mufredat.meb.gov.tr adresi üzerinden yayımlanan öğretim programlarında Bilişim dersi dikkat çekti.

Taslağa göre Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 7. ve 8. sınıflar için gösterildi. Bu programın da 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren uygulanmasının planlandığı açıklandı.

Bu dersin öğretim programı bugün itibariyle e-müfredat sitesinden kaldırıldı. Bu durum akıllarda soru işareti yarattı.

Milli Eğitim Bakanlığı müfredat sistemi üzerinden taslak öğretmim programları yayımlandı. e-mufredat.meb.gov.tr adresi üzerinden yayımlanan öğretim programlarında Bilişim dersi dikkat çekti.

Taslağa göre Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 7. ve 8. sınıflar için gösterildi. Bu programın da 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren uygulanmasının planlandığı açıklandı.

Bu dersin öğretim programı bugün itibariyle e-müfredat sitesinden kaldırıldı. Bu durum akıllarda soru işareti yarattı.
Haberin altındaki yoruma bakar mısınız biz dersi amacına uygun işleyemiyormuşuz

Ekli dosyalar

• IMG_0665.jpeg
    IMG_0665.jpeg
    384.8 KB · Görüntüleme: 153
Haberin altındaki yoruma bakar mısınız biz dersi amacına uygun işleyemiyormuşuz
Şöyle bi durum var eğer akıllı tahta yoksa Lab yoksa o öğretmen ne yapsın sözel konuları anlatır gerisinde başka şeyler yapılır bu topu öğretmene atmak doğru değil akıllı tahta ve lab. olan yerde tabiki de ders işlenebilir ama yoksa ne yapabilir??? (Bu arada ben ders işliyorum lab da var akıllı tahta da yanlış anlaşılmasın ama ilk atandığım yerde bir sınıf vardıı içinde projeksiyon cihazı olan onun dışında hiçbir yerde ne akıllı tahta ne bilgisayar vardı İngilizcecilerle dövüşerek(Burası İngilizce dersi için yapıldı diyorlardı) orayı kullanıyordum ne günlerdi

Geri