bilişim ders materyalleri

Kodla Büyü

bydogan20

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba. Okulumuzun bilişim öğretmeni doğum izninde olduğundan bilişim derslerini bana vermişler. İngilizce öğretmeniyim bilgisayar konusunda iyiyim diyebilirim ama ilk kez bilişim dersine gireceğim ve ne yapacağımı bilmiyorum. bana yardımcı olabilecek ders materyalleri bulunan internet siteleri nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

bilisimciruh.com
bilgisayarbilim.com

Buralarda dersle ilgili materyalleri hafta hafta inceleyerek bulabilirsiniz.
Hatta derste kullanacağınız etkinlikler de mevcut.

EBA'dan Google işbirliğiyle hazırlanan öğretmen rehber kitaplarına da ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba. Okulumuzun bilişim öğretmeni doğum izninde olduğundan bilişim derslerini bana vermişler. İngilizce öğretmeniyim bilgisayar konusunda iyiyim diyebilirim ama ilk kez bilişim dersine gireceğim ve ne yapacağımı bilmiyorum. bana yardımcı olabilecek ders materyalleri bulunan internet siteleri nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba. Okulumuzun bilişim öğretmeni doğum izninde olduğundan bilişim derslerini bana vermişler. İngilizce öğretmeniyim bilgisayar konusunda iyiyim diyebilirim ama ilk kez bilişim dersine gireceğim ve ne yapacağımı bilmiyorum. bana yardımcı olabilecek ders materyalleri bulunan internet siteleri nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim.
http://kesfetprojesi.org/

Ders İçerikleri bölümünde seviyelere göre PDF ve birkaç video dosyaları var.

Geri