Bilişim Öğretmenleri İstifa Ediyor

Kodla Büyü
çok güzel ifade edilmiş.Ama neye yarar adamlar çok cürretkar kimseyi tınlamıyorlar.

Madde 68 — Öğretmenler, eğitim- öğretim ve yönetim görevlerinden başka bir görev alamazlar, ancak kendi okulundan başka bir okulda mülkî amirin onayıyla ek ders görev alabilirler.

bu herşeyi açıklıyor galiba.yalnız öğretmenin bu kadar saygınlığının bilinçli olarak azaltıldığı bu dönemde kimsenin bu sesi kaale alacağını sanmıyorum.çok çok bir fırça da biz yeriz.

maddeler bize hesap sormada soruşturma açmada görev yaparken görev tanımı yapmada kullanılır iş haklarınımızı vermeye gelince maddeleri kimse görmez...

bu dönemde öğretmenlik saygınlık manasında dip seviyelerde seyrederken biz dip² olduk!

arkadaşlar hepimiz istifa dilekçeleri verirsek ve bunda ısrar edersek; zorunlu formatörlük kaldırılabilinir; böylecek formatör yapacak kimseyi bulamayacaklar ve istediğimiz sonuca ulaşırız... Kanun değişti, yönetmelikler de degişiyor... şimdi bir şeyler yaptık yaptık yoksa bizim için artık geç olabilir....

brahif_06' Alıntı:
arkadaşlar hepimiz istifa dilekçeleri verirsek ve bunda ısrar edersek; zorunlu formatörlük kaldırılabilinir; böylecek formatör yapacak kimseyi bulamayacaklar ve istediğimiz sonuca ulaşırız... Kanun değişti, yönetmelikler de degişiyor... şimdi bir şeyler yaptık yaptık yoksa bizim için artık geç olabilir....
:++: :++: :++:

Geri