Bilişim Çocuk 3(Tek Link)

Kodla Büyü
Emin hocam geçmiş olsun. Bilgisayarım ve Ben bölümü için ne gibi dokümanlar koymayı düşünüyorsun. Bunu belirtirsen yardımcı olmak isterim doğrusu. Çorbada bizimde tuz tanemiz bulunsun.

serhatdemir' Alıntı:
Emin hocam geçmiş olsun. Bilgisayarım ve Ben bölümü için ne gibi dokümanlar koymayı düşünüyorsun. Bunu belirtirsen yardımcı olmak isterim doğrusu. Çorbada bizimde tuz tanemiz bulunsun.

Hocam bitti cd ekledim oralara da birşeyler, sağolun...

hocam teşekkürler. ellerine sağlık. Allah acil şifalar versin. geçmiş olsun.

Başta geçmiş olsun hocam..

Güzel ve sıkı bir çalışma ortaya çıkarmışssın, tebrik ederim.. Eline sağlık..
Bunu oluşturmak için Autoplay tarzı bir program mı kullandınız.. Yada içinde bu tarz şablonlar barından bir progrram mı kullandınız..

xorcistforyou' Alıntı:
Bunu oluşturmak için Autoplay tarzı bir program mı kullandınız.. Yada içinde bu tarz şablonlar barından bir progrram mı kullandınız..

Autoplay media studio programı, tasarımlar photoshop....

ellerine sağlık hocam...
boş duruyorum bu aralar maşallah çalışan hocalarımda var...
Helal olsun.

Re: Bilişim Çocuk 3 (Bitti Sayılır)

emin.umut' Alıntı:
Bu arada arkadaşlar yakında, meb sitelerine yönelik genel bir kaç site çalışmam var, bu sitelerden(templer), herkes istifade edecek, sizlere sunacağım, Allah izin verirse tabi(Söz vermeyeyim yinede), ayağı kırdık bizde, otururken bunları hazırlayayım dedim...

Allah acil şifalar versin çok geçmiş olsun kendinize iyi bakın. Bu arada elinize sağlık çok güzel bir seri devamı olarak 3.yü çıkarmışsınız...

çok sağolun hocam iyi bilgisayarları olan bir okula tayinim çıkarsa bunları yüklerim şimdilik faz 1 lerle yola devam

Geri