Bilgisayarlara İmage Kuramıyorum?

Kodla Büyü

hemawaz

Site Gezgini
Arkadaşlar herkese günaydın,
Labratuvardaki blgsyrlardan birine image atmak için güvenlik kartıtını kaldıramıyorum.Çünkü kalvye aktif olmuyo.Şifreyi yazamıyorum yani.Yinede devam ettiğimde ise sürekli % 67 de takılıyor.Bir diğeri ise sürekli kendini resetliyordu,blgsyr açılmıyordu yani.Oda image cdsini hiç görmüyor.Sadece arada birkaç saniye mavi bir ekran gelip kayboluyor.Ne yapabilirim,yardımcı olursanız sevinirim :?: :?:
Şimdiden herkese teşekkürler...

Evet devam ediyor hocam ama nereyi aramam gerektiğini bilmiyorum.Stajer öğretmenim ben.İdarede çok fazla birşey bilmiyor bu konuda.Bide gelip baktıklarını sanmıyorum bizim göndermemiz gerekiyormuş.Oda gidip gelmesi baya bi zaman alır gibi geliyor.Eğer benim halledebileceğim birşeyse çözmek için uğraşıyorum.

hocam bilgisayarlarınız exper ise; garanti belgeleri üzerinde datatekniğin imzası varsa; 02164440140 ' ı arıyorsunuz. bilgisayarları siz götürmeyeceksiniz. bu numaradan merkeze bağlarıyorsunuz. ilini ve okulunu söyleyip arızalı bilgisayarların seri numarasını söyleyeceksin. onlar ilgili servisi size yönlendirecekler.

Hocam bilgisayarlar vestel.İdarecilere sordum.Bizim arızalı bilgisayarları göndermemiz gerekiyor dediler.Onlarda çok birşey bilmiyorlar sanırım. :(

Genelde şifre girilememesinin nedeni usb klavyedir.

açılışta delete ye basıp biosa girin

2. bölümde usb keybord ve usb mouse disabled yazan bir bölüm vardır.. onları enabled yapın..

benim labaratuvarda 2 bilgisayardada aynı sorun var guvenlik kartlarından kaynaklanıyor..

mask hocam teşekkürler ardadım verdiğiniz numarayı ilgilendiler.serhal hoam sizde aynını yapabilirsiniz.

Geri