Bilgisayardonuyor, Ekran Gidiyor

Kodla Büyü

anima

Site Gezgini
Arkadaşlar birden bire labtaki ana bilgisayarım dondu ve ekranı 2 saniye aralıklarla yanıp sönmeye başladı. Bana donanımsal bir sorun gibi geldi, ekran kablosunu değiştirdim, kasayı açıp rami çıkarıp temizleyip tekrar taktım değişen bişey olmadı. Sistem geri yükleme yaptım 1 saatliğine düzeldi sonra aynısı gene oldu. Başına gelen varsa yardımcı olabilir miii? :(

Güvenli modda başlatıp deneyebilirsin. Ya da farklı bir bilgisayara bağlayıp ekran kartından mı yoksa monitörden mi olduğunu anlyabilirsin Raziye.

muratbdg' Alıntı:
Güvenli modda başlatıp deneyebilirsin. Ya da farklı bir bilgisayara bağlayıp ekran kartından mı yoksa monitörden mi olduğunu anlyabilirsin Raziye.

İlk başta ben de donanımsal sandım ama sistem geri yükleme yapınca düzeldi onlardan olsa düzelmezdi ... ???

belki 1 saatliğine çalışması tesadüftür hocam. sorun donanımsal gözüküyor veya driver dan kaynaklanıyor da olabilir

Ekran kartı bir tane arkadaşlar ve bu bilgisayara format atalı 1 yılı geçti sorunsuz çalışıyordu birden driver sorunu ortaya çıkar mı?

Geri