Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Sempozyumu

Kodla Büyü

esenordelarthe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
952
4-6 Ekim 2012 tarihlerinde MEB ve Gaziantep Üniversitesi işbirliği ile 6. Uluslararası Bilgisayar ve Öğretim Teknoojileri Sempozyumu yapılacaktır.
http://www.icits2012.org/

VI.Ulusal Böte Öğrenci Kurultayi 7-8-9 Mayıs 2012 tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü içerisinde yer alan Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.
http://www.botekurultayi.com/index.asp

İGEDER Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Zirvesi 5 Mayıs 2012 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecektir.
http://igeder.org.tr/sayfa.php?akid=2&kaltid=37
 
Eskişehir'deki 3.kurultay çok iyiydi. Bu yıl yine çok iyi bir kurultay hazırlayacaklarını düşünüyorum. :D
 
Ben de 6. Uluslararası Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Sempozyumuna bildiri sunarak katılmak istiyorum ancak İstanbuldayım, masraflarımızı karşılarlarmı acep??
 
Enterprise' Alıntı:
Ben de 6. Uluslararası Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Sempozyumuna bildiri sunarak katılmak istiyorum ancak İstanbuldayım, masraflarımızı karşılarlarmı acep??
bakanda katılıyormuş hocam, sana ne işin var burda git internet cafeni ac diyebilir başka bi sempozyuma git bence :)
 
Masrafların karşılanması derken? Yol, konaklama bir yana asıl siz başvuru için 325 lira veriyorsunuz :) Ayrıca bu büyük bir platforma uluslararası katılımcılardan da hayli talep geliyor bu sebeple iyi bir bildiri hazırlamazsanız kabul edilme şansı yok.
 
Eskişehir'deki 3.kurultay çok iyiydi. Bu yıl yine çok iyi bir kurultay hazırlayacaklarını düşünüyorum.
g.gif
 
İyi bir bildiri hazırlarız o sıkıntı değil bugüne kadar hiçbir bildirim reddedilmedi şükür hepsini sundum, lakin bu 325 varya 325:) Eskiden sunumlara verdiğim paraya da acımıyordum ancak MEB'de bir işe yaramadığını görünce 3 kuruşluk maaşın 325ini vermek zor geliyor...
 
Geri
Üst