Bilgisayar Teknik Eleman 500-600 Soru GoogleForms

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba,

Çizgi Tagem bünyesinde Google Forms platformunda sizlerle paylaştığım Bilgisayar İşletmeni konusunda yaklaşık 1,000 soruya ek olarak bugün teknik alanda 500-600 soru daha paylaşıyorum. Bilişim Teknolojileri Donanım alanındaki bu sorular piyasanın ihtiyacı olan seviyede olup çok güncel ve belki de teknik lise veya meslek yüksek okulu seviyesindedir. Yine de bu soru bankasından size uygun göreceli olarak daha basit soruları seçerek import ederek her seviyede kullanabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi Google kısıtlamalarından dolayı doğrudan paylaşım yerine sadece bilişim öğretmenleri ve öğretim görevlileri için bir grup oluşturduk ve bunun üzerinden soru bankalarına erişebiliyorsunuz. Grup adresi:

https://groups.google.com/forum/#!forum/cizgi-tagem-soru-havuzu olup istediğiniz bilişim öğretmenleri ile paylaşabilirsiniz. Başvuruları her gün onaylıyorum. Lütfen başvurularda hangi kurum/kuruluşta öğretmen olduğunuzu da yazın.

Lütfen orijinal formlar üzerinde değişiklik yapmayın. Kendinize kopyalayın ve istediğiniz gibi kullanın.

Yeni paylaşılan 3 quiz formu Çizgi Tagem platformunda online sertifika verdiğimiz formların aynısıdır. Sadece sertifika formatı Certify'em eklentisinde GOLDEN olarak seçilmiştir. Sizler de kendiniz ait bir PPT tasarımı kullanabilirsiniz. Eklenti açıklama sayfalarında İsim, tarih veya sertifika ismi gibi değişkenlerin nasıl yerleştirileceği açıklanmaktadır. Testi yapan her kullanıcıya başarılı veya başarısız olduğuna dair e-posta gitmektedir.

Google Forms Quiz platformu için isteyen arkadaşlara doğrudan destek de verebilirim. nsaral@cizgi.com.tr siz sorunuzu yazın ben sizi ararım.

Niyazi SARAL

deneme.jpg

Geri