Bilgisayar tavsiyesi...

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba, bana acil tarafından en az i7 işlemcili Dell ya da Lenovo notebook önerir misiniz.

Arkadaşlar merhaba, bana acil tarafından en az i7 işlemcili Dell ya da Lenovo notebook önerir misiniz.

bu mesaja kimse öneride bulunmaz diyeceğim ama bayağı yazan olmuş. bütçe nedir kullanım amacı ne olacak i7 işlemci ısrarı neden kaçıncı nesil istiyorsunuz marka takıntısı neden çünkü farklı markaların güzel sistemleri olabiliyor. ne istediğinizi daha açık anlaşılır ifade ederseniz çok daha fazla öneri ile karşılaşırsınız forumda hocam.

İki hafat önce aldım windows 10 ve ubuntu kurdum işlemcisi güzel malzemesi güzel sesi harika, yalnız biraz ufak 14" isterseniz bir bakın hocam
https://www.incehesap.com/asus-d409da-ek953-14-full-hd-notebook-fiyati-50224/
grafikle uğraşmıyorsanız 14" iyidir, evdeki laptopum öyle, hele hele okula giden çocuk da kullanacaksa hiç daha fazla büyük ekran almaya gerek yok, ama normalde 14" ler daha pahalı olur. bağlantıdakinin benzer özelliğindeki lenovo bilgisayar geçen hafta ucuzcu marketlerdeydi, hangisi olduğunu şimdi hatırlamıyorum, bim ya da a101 ama. fiyatı da 3bint tl, araştırdım, nette de o civarda

Lenovo Thinkbook 13s G3 ACN Ryzen 7 5800U 16GB 512GB SSD Freedos 13.3" FHD Taşınabilir Bilgisayar 20YA001ATX001

alalı 10 gün oldu inanılmaz hafif, hızlı ve uygun bir bilgisayar
1,25 kg
13.3"(1920:1200)
10 saatten fazla pil ömrü
ben 7750 ye aldım. Şuan 9000 civarı.
Bilenler bilir 5800u muhteşem bir işlemci.

Son düzenleme:
bu mesaja kimse öneride bulunmaz diyeceğim ama bayağı yazan olmuş. bütçe nedir kullanım amacı ne olacak i7 işlemci ısrarı neden kaçıncı nesil istiyorsunuz marka takıntısı neden çünkü farklı markaların güzel sistemleri olabiliyor. ne istediğinizi daha açık anlaşılır ifade ederseniz çok daha fazla öneri ile karşılaşırsınız forumda hocam.
haklısınız... Şöyle söyleyeyim cybertek firması SDET eğitimi veriyor, daha önce duyan oldu mu bilmiyorum, içerik olarak çok bir bilgiye sahip değilim ama anladığım kadarıyla üretilen yazılımları kontrolü gibi bir iş... Kurşun donanım ihtiyaç listesi o şekilde... Tabi marka yok...

IMG_20211018_202836.jpg
. Bu donanım gereksinimleri...

haklısınız... Şöyle söyleyeyim cybertek firması SDET eğitimi veriyor, daha önce duyan oldu mu bilmiyorum, içerik olarak çok bir bilgiye sahip değilim ama anladığım kadarıyla üretilen yazılımları kontrolü gibi bir iş... Kurşun donanım ihtiyaç listesi o şekilde... Tabi marka yok...

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...r-bilgisayar-p-HBCV000005Q1J2?magaza=Teknorya
gözü kapalı al geç. az önce arkadaşa tavsiye ettim.

Arkadaşlar bir arkadaşım Çin den hasee adında bir laptop getirecek özellikler kabaca şöyle;

i5 10 nesil
32 gb ddr4
1 tb m2 ssd
250 gb ssd
3060 ti ekran kartı. Sizce nasıl...

Arkadaşlar bir arkadaşım Çin den hasee adında bir laptop getirecek özellikler kabaca şöyle;

i5 10 nesil
32 gb ddr4
1 tb m2 ssd
250 gb ssd
3060 ti ekran kartı. Sizce nasıl...
Hocam fiyat nedir? Özellik olarak çok güzel ama fiyatını bilmeden yorum yapamayız

3 hafta evvel arkadaşa 5870 tlye aldığımız lenovo dizüstü akşam baktığımda 7600 tl idi. Şu devirde şunu alsam mı diye soruyorsanız çok geç olabilir. Alacaksanız alın hemen tüm makineler aynı özellikte yaklaşık fiyata genelde. Marka olarak şahsım lenovo yada asus ilk tercihim olur. İyi fiyat denk gelirse alınır biter yoksa yakında ilife gibi tablet benzeri markaların bile arkasından bakar olacağız.

İ7 diyor. 15 bin diyor. 15000. On beş bin. Eski para 15 milyar. 15... Neyse neyse bişey denilecek zamanı çoktan geçtik. Devam

90 lı yıllardan beri bakarım her zaman iyi bir bilgisayar hep 1000 dolar civarı olmuştur. Bu günde böyle. yani zamlanan bir şey yok TL değersiz.

Geri