Bilgisayar Programlama (C++) Eğitimi Kursu

Kodla Büyü

MEMEK

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar, "Bilgisayar Programlama (C++) Eğitimi Kursu" kursa katılan var mı?,
Benim başvuru kabul edilmiş ama bir haftadır sistemde görünmüyor.
Eğitimleri https://lms.netacad.com üzerinde yapılıyor ama sisteme giriş yapınca o kurs görünmüyor

Arkadaşlar, "Bilgisayar Programlama (C++) Eğitimi Kursu" kursa katılan var mı?,
Benim başvuru kabul edilmiş ama bir haftadır sistemde görünmüyor.
Eğitimleri https://lms.netacad.com üzerinde yapılıyor ama sisteme giriş yapınca o kurs görünmüyor
Ben de aynı durumdayım, kurs görünmüyor:(

Kişisel izinleri verdiniz mi mebbis üzerinden. Ben bildirim gelir gelmez izni verdim direkt olarak. Salı günü ikindi vakti mail geldi ve sistemde göründü. Salı günü yani 13 temmuzda ilk derse katıldım. Mail işi zor olabilir diye duyuruları netacad üzerinde yapacaklarını söylediler. Perşembe 15 temmuz resmi tatil olduğu için ders olmadı. Bayramda da olmayacak. Bayram sonrası dersler salı ve perşembe günleri 20:15'te devam edecek dediler.

Son düzenleme:
Bu izin işini çok saçma yapmışlar, benimde bir önceki kurs öyle izin verme işi yüzünden boşa gitti. Kursa başvuru yaparken bu izin işini halletmeleri lazım, izin verilmesi gerektiğini çoğu kişi bilmiyor.

Arkadaşlar izin süresi dolmuş, mail atarsak açılmaz mı? ya da ne yapabişliriz bu kursu kaçırmamak için?

Bu konuda mağdur olanlardan biri de benim. Olayı 12 temmuzda her yerden araştırdım ve hiçbir şey bulamadım. Şimdi tesadüfen bu kişisel veri izin olayından haberim oluyor. Ben ilk gün üye olmakta dahi çok zorlandım. Sürekli hata alıyordum siteden. Bana aşağıdaki gibi bi mail geldi sadece. Onda da herhangi bi izin olayı yazmıyordu. Bir sonraki eğitime başvuracağım. Tecrübeli bi arkadaş bana özelden yazabilir mi lütfen? Tekrar mağdur olmak istemiyorum.

Ekli dosyalar

• 7D959BD1-4945-4FD2-B63E-73B499B2700F.png
    7D959BD1-4945-4FD2-B63E-73B499B2700F.png
    331 KB · Görüntüleme: 23
Sertifika alabilen var mi
7. Dersimiz 17.08.2021 tarih ve saat 19:30'da yapılacaktır.

Yazıyor sistemde. 3 derstir katılamıyorum canlı derslere. Yarın kayıttan izleyeceğim artık. 17 sinde inşallah zaten açıklama yaparlar sanırım. Artık eve geldim çok şükür sağ salim.

Tesekkurler hocam. Benim mebbisimde katilim durumu henuz islenmemistir yaziyor. Sizlerde de boyle mi
Valla bildirilen tarihte sisteme girdim 18.08.2021 tarihinde saat 19.30 da yapılacaktır yazıyordu. Ertesi gün girdim saat 19 gibi bu kez 18.08.2021 tarihinde saat 20.30 da yapılacaktır yazıyordu. 20.15'te girdim 20.08.2021 tarihinde saat 20.30'da yazıyordu.

Şu an itibari ile girdim ve son tarih ve saat duruyor bakalım 7. Ders için.

8. Ders 21.08.2021 de idi 23.08.2021`e alınmış.

Final sınavı 25.08.2021 de yazıyor bakalım bugün ve pazartesi günü derslerde ne diyecekler sınavlar için.

Valla bildirilen tarihte sisteme girdim 18.08.2021 tarihinde saat 19.30 da yapılacaktır yazıyordu. Ertesi gün girdim saat 19 gibi bu kez 18.08.2021 tarihinde saat 20.30 da yapılacaktır yazıyordu. 20.15'te girdim 20.08.2021 tarihinde saat 20.30'da yazıyordu.

Şu an itibari ile girdim ve son tarih ve saat duruyor bakalım 7. Ders için.

8. Ders 21.08.2021 de idi 23.08.2021`e alınmış.

Final sınavı 25.08.2021 de yazıyor bakalım bugün ve pazartesi günü derslerde ne diyecekler sınavlar için.
Son 10 dk. meraklı bekleyiş sürüyor hocam... :)

Ve yine klasik bir son dakika çalımı;
8. Dersimiz 27.08.2021 tarih ve saat 20:30'da tarihi. ders için tıklayın.
28'inde de sınav var. :)

FINALSINAVI HAKKINDA: Değerli olduğu için 28.08.2021 tamamlamadan tamamlama yapılır. O tarihe kadar modül testlerini tamamlayınız. Final sınavı 13:00-21:00 saatleri arasında aktif olacaktır. Lütfen bu zaman diliminde final sınavını tamamlayınız. Final sınavına belirtilen tarih ve saat içinde giriş yapılmayacak şekilde başarısız olarak sisteme iş başlayacak. Finalden sonra eğitimimiz de sona erecektir.

Bir daha cisco kurslarına katılmam büyük olasılıkla.

...

FINALSINAVI HAKKINDA: Değerli olduğu için 28.08.2021 tamamlamadan tamamlama yapılır. O tarihe kadar modül testlerini tamamlayınız. Final sınavı 13:00-21:00 saatleri arasında aktif olacaktır. Lütfen bu zaman diliminde final sınavını tamamlayınız. Final sınavına belirtilen tarih ve saat içinde giriş yapılmayacak şekilde başarısız olarak sisteme iş başlayacak. Finalden sonra eğitimimiz de sona erecektir.

Şair ilk cümlede neyi anlatmak istemiş acaba hocam? Gözlerim kanadı okurken.:confused:

Şiirin aslı, "Değerli katılımcılar..." şeklinde başlıyordu.
Muhtemelen, hoca açıklamayı düzenlerken translate'in azizliğine uğramış. Türkçe to Türkçe...

Şiirin aslı, "Değerli katılımcılar..." şeklinde başlıyordu.
Muhtemelen, hoca açıklamayı düzenlerken translate'in azizliğine uğramış. Türkçe to Türkçe...
Valla Aslını, Şirinini bilmem orada ne yazıyorsa onu aldım. :D
Onlarında kafa gitmiştir. Yok o tarihe al, yok bu tarihe al. Yok orda iyi durmadı şu tarafa mı koysak? Başka kurslarda olunca hepsini ayarlamaya çalışıyorlar sanırım. Değerli olan final sınavı olduğuna atıfta bulundu sanırım. Çünkü derslerdeki ara sınavları da çözecek miyiz diye soruyorlar her seferinde.

Son düzenleme:
Geri