Bilgisayar programcısı ve Kodlama nedir?

Kodla Büyü

birolgenc

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar bilgisayar programcılığı ve kodlama dersi için tanıtıcı bir video geliştiriyorum bu konuda ülkemizde konusunda uzman kişilerinde videolarından kısa bir kesit ve öğrencilere tavsiyeler şeklinde bölüm yapmayı planlıyorum fakat bu konuda desteğe ihtiyacım var ..... Üst düzey firmalarda çalışan veya bilişimle ilgili dernek kuruluşlardan ulaşabileceğim kişiler varmı bildiğiniz veya tanıdığınız? Sizlerde Bilgisayar öğretmeni ünvanı ile bu projeye destek vereblirsiniz.Videodaki amacımız bilgisayar programcısı,yazılım mühendisi veya bilgisayar mühendisi kavramlarını öğrencilere anlatabilmek...

Bu konuda bana destek vermek isteyen arkadaşlar mesaj yolu ile benimle iletişime geçebilirler şimdiden herekese teşekür ederim....

Hocam Microsoftun açık akademi sitesinde videolar var. onlara bakabilirsiniz. birde geçen yıl tanıtıma gelen Hasan Özdemir diye bir bey vardı Microsoft'tan. Onunla iletişime geçebilirsiniz.

Hocam çok güzel bir düşünce bitirince bekliyoruz. Bir de okulumuza Microsofttan bir eğitmeni konferansa davet etmek istiyoruz. Bilişim teknolojileri öğrencilerimiz için yararlı olabileceği kanaatindeyiz. Ne gibi bir yol izlemek gerekir ?

hbalta' Alıntı:
Hocam Microsoftun açık akademi sitesinde videolar var. onlara bakabilirsiniz. birde geçen yıl tanıtıma gelen Hasan Özdemir diye bir bey vardı Microsoft'tan. Onunla iletişime geçebilirsiniz.

sağolun hocam hasan özdemiri araştırdım sanırım görme engelli ve microsoftta çalışıyor kendisi ile iletişime geçmeye çalışıcam teşekür ederim .. çok iyi bir örnek olabileceğini düşündüm ayrıca sağolun...

SensizTutsak' Alıntı:
Hocam çok güzel bir düşünce bitirince bekliyoruz. Bir de okulumuza Microsofttan bir eğitmeni konferansa davet etmek istiyoruz. Bilişim teknolojileri öğrencilerimiz için yararlı olabileceği kanaatindeyiz. Ne gibi bir yol izlemek gerekir ?

Sağolun hocam bölümümüze sahip çıkma adına ve kodlama dersini tekrar gündeme getirmek amacı ile böle bi çalışma yapmaya karar verdim ...inşallah en kısa zamanda bitirip sizlerle paylaşacağım..

Geri