Bilgisayar (Pardus Temel Seviye) Kursu ÇINARCIK / YALOVA

Kodla Büyü

bayram840

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilgisayar (Pardus Temel Seviye) Kursu Başlangıç Tarihi : 09/07/2012 Bitiş Tarihi : 20/07/201

Arkadaşlar birtek hizmetiçi eğitim başkanlığı kalmış şimdi bu kurs çıkmış oluyor dimi başka gelen varmı Yalova' ya dah once gidenler ulaşım nedir ne yapalım onlar yeri felan ayarlıyorlar dimi. bilgilendirirseniz sevinirim ben hep kursları mahalli aldım bu sene iki tane merkezi çıktı öbürü de eylülde saolun.

Hocami,u yaz dönemine denk geldiğinden yer bulmada sorun çekebilirsiniz. Şöyle söyleyeyim, geçen temmuz ayında orada sistem yönetimi kursuna gitmiştim, iki kursiyer enstitüde kalamamışlardı, yer yoktu. Normalde yer ayarlanıyor ama tatil yeri olarak da kullanıldığından sorun olabilir. Yalova eski otogar'dan Esenköy minibüsleri var. Kursun ilk günü erken saatte de sanırım 8 gibi minibüs var.Ücreti 7 liraydı sanırım.Yalova Esenköy arası bir saat tutuyor. Yaz dönemi cıvıl cıvıl oluyor, gece 1'e kadar dışarıda oyun oynayabileceğiniz - gezebileceğiniz mekanlar var. Enstitü deniz kenarında olduğundan denize girebilirsiniz. Yerler ayarlansa da önceden arayıp teyit edin, sorun olmasın. Aklıma gelenler bunlar

Hocam saolasın yer konusunu bende cok merak ediyorum daha once arkadaşalar ankarada pansiyonda kaldıklarını felan soylediler merkeze 1 saat uzak yerde pansiyonda kalırsak olum olur herhalde.

bırde biz buraya birgun onceden giriş yapamıyormuyuz sabah 8 de oada olmam ıcın benım gece yarısı sakaryadan otobuse bınmem gerekir..

Tabi ki bir gün önceden gidebilirsiniz, ben öyle yapmıştım. Bir gün önce gittiğinizde -pazar günü- o günün yatma parası verilmez sadece. Bir gün önce gitmeniz daha iyi olur zaten. 10 gün yatak ücreti, 12 gün yevmiye alıyorsunuz galiba 2 haftalık kursta

Meslekte 4.senem bitti. Şimdiye kadar hiç başvuru yapmadım. Az önce bi göz attım :
Gitmek isteyebileceklerim de Katılacakların Nitelikleri kısmında :
Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görevli grafik ve fotoğraf ve bilişim teknolojileri alanı meslek dersi öğretmenleri
yazıyor.

İlköğretimdeki BT öğretmenleri başvuramıyor mu bunlara?

girdap08' Alıntı:
Meslekte 4.senem bitti. Şimdiye kadar hiç başvuru yapmadım. Az önce bi göz attım :
Gitmek isteyebileceklerim de Katılacakların Nitelikleri kısmında :
Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görevli grafik ve fotoğraf ve bilişim teknolojileri alanı meslek dersi öğretmenleri
yazıyor.

İlköğretimdeki BT öğretmenleri başvuramıyor mu bunlara?

açılklama onu gosteriyor hocam bizi sevmiyorlr.

Bir sorum daha olacak çınarcık yonetimi kıyafet konusunda nasıl resmi kıyafetmi istiyor yoksa rahatmıyız.

2 hafta önce akıllı tahta kursu aldım. Kıyafet sıkıntı edilmiyor. Kot ile bile gittim. İlk günde 10:15 gibi vardım ses eden olmadı.

yer sıkıntı olacağını sanmıyorum. Hizmetiçi Eğitim enstitüsü değil mi burası? Tatil yeri olarak bile kullanılsa bizim için 20 kişilik yer ayarlanmıştır. Yani bunun planlanmasının yapılmış olması lazım. Öğretmenevleri bile kursiyerler gelecek diye yer vermiyor başka şahıslara... Ama tabi bunlar mantıklı düşünceler... Her zaman bi mantıksızlık çıkar karşımıza meb'de... Daha önce 3 merkezi kursa katıldım yer sıkıntısı yaşamadım... Ama internet, temizlik vb sorunları yaşadım:))

Pardus kursu için yemekleri bol bol yiyin yorumu yapılıyorsa sıkıntı var demektir...

ne sıkıntısı olacak hocam.Yalova Hizmetçinin yemekleri çok güzel... yoksa Pardus ne ki sıkıntısı olsun... bildiğin işletim sistemi:)beyin ameliyatı yaptırmıyolar:))

Geri