Bilgisayar Network (CCNA 1) Kursu- bir gariplik var

Kodla Büyü

alwaysonline

Aktif Üye
arkadaşlar 2014000009 nolu Bilgisayar Network (CCNA 1) Kursuna başvuran var mı?

kurs onay tarihlerinde bir sıkıntı var.
kursun Başlangıç Tarihi : 27/01/2014 Bitiş Tarihi : 31/01/2014
Son Başvuru Tarihi : 26/12/2013 Kurum Son Onay Tarihi : 31/12/2014 yazıyordu o yüzden daha vakti gelmedi diye okul başvuruyu onaylayamadı. bugün açtım sistemi ve tarih 31/12/2013 olarak değişmiş. şimdi de süresi geçtiği için başvuru onaylanamıyor.
içinizde bu kursa başvuran var mı?
BU GARİPLİĞİ! GÖREN VAR MI?

Kurum Son Onay Tarihi : 31/12/2014
ocak 2014 teki kursun kurum son onay tarihi tabiki aralık 2014 olamaz. Bu yanlış yazılmış sonradan düzeltmişler.

Hocam duzelttiklerinin farkindayim tabiki.
Ama okulun onaylayabilmesi icin ek sure vermeleri gerekmez mi?
Basvurup da benimle ayni durumda olanlarcevap yazarsa sevinirim.

Bende başvuru yaptım arkadaşlar yenı atandım bu sene acaba çıkar mı * neye göre belırlıyorlar bılgısı olan var mı ?
Benım okul mudurum gecen hafta onay verdım demıstı başvurumda da obbb şeklinde gözükuyor suanda

bugun müdürüm il mem i aradı bu konuyla ilgili günü geçmiş ama sizonaylasanız dedi yok dedi ildeki görevli siz onaylamadan biz onaylayamayız :S

alwaysonline' Alıntı:
Hocam duzelttiklerinin farkindayim tabiki.
Ama okulun onaylayabilmesi icin ek sure vermeleri gerekmez mi?
Basvurup da benimle ayni durumda olanlarcevap yazarsa sevinirim.

Başkasının hatası ama durum bu. Sen başvuru yaptığında hemen (2013 olduğunu tahmin ederek) okulundan onay yaptırman gerekirdi. Okulun onay süresi geçmişse ilçe -il veya daha yukarısı kursu göremez ekranda. Ancak ilgili birime mail atın kursa katılmak istediğinizle ilgili. Eğer başvuru sayısı dolmadıysa resen alabilirler.

Ben başvuru yaptım. Okul onaylayamadı. Bakanlığa telefon açtım. Düzeltiyorum dedi düzeltti. Sonra okul onaylayabildi.

4.onay çıktıysa hayırlı olsun hocam. ben kontenjana takılmışım onaylanmadı:)

arkadaşım bu kursun ilgili ve sorumlu birimleri nedir?? bulamadım bir türlü...

Geri