Bilgisayar Mühendisliği

Kodla Büyü
zulfikar1985' Alıntı:
Mezun oldum sayılır inşAllah. Ders saydırma işi yukarıdaki yazışmalardanda görüldüğü üzere üniversitenin kendi iç yönetmeliğine göre değişiyor. LYS'ye girmeden sadece TEF'liler için müh. tamamlama ile giriş mümkün. Ders meseleside üniversiteye ve hocaya göre değişiklik göstermekte. 2. öğretimi olan yerlerde 1. öğretim kazanırsanız yine üniversiteye ve hocaya göre değişmekle birlikte 2. öğretimlerle derse girme şansınız olabiliyor.

hocam mühendislik tamamlama için lys girmek gerekmiyorsa neye göre alıyorlar bir bilginiz var mı? ya da devam ediyor mu bu eğitim?

zulfikar1985' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/kamu-personeli-secme-sinavi-kpss-f134/2014-teknik-ogretmenler-icin-muh-tamamlama-prog-sonuclari-t131559.html

tefliler için geçen yıl açılmıştı. Buyrun...

onu biliyorum hocam :) ben ahmet yesevi üniversitesinde tamamlama eğitimi var mı diye sormuştum. yokmuş heralde.

Slm hocam bende bu yıl sınava girdim ve ahmet yesevi bilg müh tercih etmeyi düşünüyorum.Size birkaç sorum var.
1-Bu ünv denkliği var mı?
2-Dersler nasıl zorlanıyor msnz?
3-Vizelerde mesela erken yapan soruları forumlarda paylaşabiliyormuş bu da avantaj böyle bir durum varm ı?
4-3 yılda bitirebiliyor muyuz ya da sizce bitirilebilr mi?
5-Öneriri msnz bende böte mezunuyum ve öğretmenlikten sıkıldım en kötü meslek lisesine geçmek için değer mi .Bunun yanında kurum değişikliğide olabilr tabi.
6-Siz bitirdiniz mi hocam formdan arattım sizi buldum.
Hocam kararsızım sorularımı cevaplarsanız çok memnun olurum.Teşekkürler.

Ahmet Yesevi uzaktan öğretim bilgisayar mühendisliğinden mezun olan arkadaşlar staj durumunu nasıl hallettiniz?

Geri