Bilgisayar Lab. Taşıma

Kodla Büyü

allen15

Aktif Üye
Mesajlar
111
Merhaba arkadaslar,

Müdür keyfi bir uygulama ile lab. yerini değiştirebilir mi? Fikri olan varsa yazarmısınız.
 
hocam bilg sınıflarının yönetmeliği var, kalorifersiz olacak, kuzeyde olacak falan şeklinde, bunları öne sürerek değiştirmek isteyenlerin işini zorlaştırıp vaz geçirebilirsiniz. yani çirkefliğe çirkeflik.. ama bazı idareciler yönetmelik gibi şeyleri takmadan iş yapıyorlar.. ona da söyleyecek bi şey yok :sleep:
 
Arkadasin dedigi gibi bt lab kurulum yonetmeligi var. Ogrenci basina dusmesi gereken alandan yer kaplamasinin ne madde olmasi gerektigine kadar hersey yaziyor. Evvela ona bak. Sarta uymuyorsa bu bilgiyi dilekce ile okulmudurlugune sun veya il/ilce. O da olmadi meb hukuk bolumune dilekce ve cevabini ekleyerek gonder. (gecen bilgi edinme gonderdim hukuk bolumumuze belgeleri gonderin dediler)
 
okullar hayat bulsun kapsamında labların okul girişinde olmasına dair bir yazı geldi. ona istinaden yapmayı düşünüyordur ama bence çok zor.
 
serkancuneyt' Alıntı:
okullar hayat bulsun kapsamında labların okul girişinde olmasına dair bir yazı geldi. ona istinaden yapmayı düşünüyordur ama bence çok zor.


buna istinaden bide kütüphane ile birleştirilecek miişşş BT sınıfları...:(
 
Arkadaslar bizim ki farklı bir durum.Bodrumda bir sınıf var.(Sınıf değildi kalorifer dairesiydi.sınıf yaptı). Sınıf öğrt. 1 tanesi oraya indi, bir sürü yaygara kopardılar.Onların bağırmalarından kurtulmak için, lab. bodruma taşıyacak.Onlara sınıf verecek.pencere yok izbe bir yer.hizmetliden gizli duydum.bana açıkca birsey demedi ama.diyemzede zaten.
 
benden daha kötü durumda olanlarda varmış. ama lab.ın zemin katta olması gerekiyo. bodrumda olmaz. bodrumda olacaksa 1.katta yada 2.kattada olabilir hiç dokunmasınlar ozaman. benimde sınıfımın yarısını kütüphaneye indirdiler yarısını bana bıraktılar kaldım 7 tane bilgisayarla ne yaparsan yap dersimizi ders olarak görmedikleri için gözümün yaşına bakmadılar
 
Geri
Üst