Bilgisayar Kursu Hafta sonu kaç saat

Kodla Büyü

bil_tek&yaz

Aktif Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Okulumda Btr olarak görev yapıyorum. hafta sonu halk eğitim bünyesinde kurs açmam isteniyor. hafta sonu 10 saatten fazla açabilir miyim? 8+8 şeklinde. biliyorum 10 saatten fazla alamıyoruz ama milli eğitim isterse açabilir miyiz

hocam hafta içi gündüzleri 18 saat + akşamları veya hafta sonları 10 saat. üzerine çıkamazsınız.

Hocam ilçe milli eğitim isterse yapamaz mı
Sizin hatrınıza günde 25 saat bile yaparlar sayın hocam! Arkadaşlar olanı yazmışlar, daha ayrıntısını ilçenizle konuşacaksınız, ama yönetmeliklere aykırı bir işlem yapar ve denetimlerde denk gelirlerse, onlar yanlış yaptık derler işin içinden çıkarlar.

hocam btr görevlendirmesinde okulunda 7 saat dersine girer kalan zamanlarında btr olarak çalışırsın karşılığında 18 saat ek ders ücretini alırsın. dediğim gibi bunun haricinde yalnızca akşamları veya hafta sonları ders yapabilirsin o da 10 saati aşamaz. ilçe milli eğitim bakanlığa aykırı iş yapamaz tespit edilirse ödenen ek ders ücretlerini iade etmek zorunda kalırsınız ayrıca bunu açan kurum müdürü ve ilçeyede mevzuata aykırı hareket etmekten soruşturma açılır.

Hocam ücret konusunda arkadaşların da dediği gibi 10 saatten fazla alamazsınız. sizin dediğiniz gibi 16 saat açarsanız 6 saat fahri girmiş olursunuz. Yine 10 saatin ek dersini alırsınız.

Geri