Bilgisayar Destekli Tasarım (AUTODESK FUSION 360 Temel Seviye) Kursu

Kodla Büyü

muran

Site Gezgini
Sketch Palette "Constraints" açılır menü görünmüyor. Ama kurs anlatımında var. Bilenler yardımcı olabilir mi?

Sketch Palette "Constraints" açılır menü görünmüyor. Ama kurs anlatımında var. Bilenler yardımcı olabilir mi?
Hocam yeni versiyon olarak kurduğumuzdan açılır menü yerine sketch eklediğimiz(linei rectangle,..) yerdeki gruplarda var

Ekli dosyalar

• constraints.png
    constraints.png
    59.3 KB · Görüntüleme: 282
Videoları offline izleme şansı var mi?Link ya da indiren bir arkadaş paylaşabilir mi?

Bende başvurmuştum 10000 kişilik gözüküyor ama 8500 kişi başvurmuş fakat benim reddedilmiş. ağ yöneticiliği ve nesnelerin interneti kursunu da alıyorum offline izliyordum müsait olduğumda başka kurslarla çakışma var yazmışlar mebbise. İlgili arkadaş B.tolunay sesimi duyarsa reddetmeseydiniz iyiydi bilerek başvurdum diğer kursları offline izliyorum fusion 360ıda alabilirdim. Evde kendimiz çalışacaz artık.kolay gelsin kursu alan arkadaşlara

Bende başvurmuştum 10000 kişilik gözüküyor ama 8500 kişi başvurmuş fakat benim reddedilmiş. ağ yöneticiliği ve nesnelerin interneti kursunu da alıyorum offline izliyordum müsait olduğumda başka kurslarla çakışma var yazmışlar mebbise. İlgili arkadaş B.tolunay sesimi duyarsa reddetmeseydiniz iyiydi bilerek başvurdum diğer kursları offline izliyorum fusion 360ıda alabilirdim. Evde kendimiz çalışacaz artık.kolay gelsin kursu alan arkadaşlara
Hocam en kötü olan o aynı anda sanırım 1 kurs oluyor öyle olmasa daha iyi olurdu ama...

Eba'da mesleki bölümünde bir çok kurs görünüyor.
Ben bu kursa başvurduğum için mi görünüyor yoksa herkese açtılar mı bilmiyorum. Bir kontrol edin isterseniz.
Çünkü başvurmadığım kursları da görüyorum mesleki eğitim bölümünde.

Son düzenleme:
Kursu alan arkadaşlar nasıl bitirdiniz, kangren oldum ben gir çık yapa yapa. Sistem sürekli atıyor. Bir öneriniz var mı acaba?

Videoda anlatılan sürüm eski bizim kullandığımız güncel sürüm Güncel sürümde sketch açtıktan sonra üst menüde buton olarak görünüyor dediğiniz constraints menüsüsü

Geri