Bilgisayar Bilimi "Python ile Programlamanın Temelleri" videolu anlatım

Kodla Büyü

ozgur917

Aktif Üye
Arkadaşlar ders sonrası öğrencilerin tekrarı amaçlı video çekip ebaya atacaktım eba 100mb üstünü kabul etmiyor diğer türlüde çözünürlük çok kötü oluyor ben de youtube yükledim. ikinci konuyu yarın, üçüncü konuyu da bu hafta içi çekip yükleyeceğim. Açıkcası belki sizlere de ufak bir destek olur diye erkenden çelip atmaya çalışacağım videoları. İlk videomun linki aşağıda. Video parçalı biraz sesim de kötü ama idare edin, belki öğrencilere de önerirsiniz.. Kolay gelsin..

Koşullu durumlar bölüm1:
Koşullu durumlar bölüm2:

Son düzenleme:
Bu arada şimdi farkettim daha önceden bir arkadaş zaten başlamış bu işe:) kopya gibi anlaşılmaz umarım arkadaşa da emeğinden dolayı teşekkür derim.. zaten birazda benim amacım ders çalışıp öğrencilerin karşısına hazırlıklı çıkmak:)

Arkadaşlar beğendiğiniz için teşekkürler. İş-güç yoğunluk çok fazla uğraşamıyorum ama videoları tekrardan çektim (ses aynı:D) kısaltmaya çalıştım videoları, uzanları bölüm bölüm ayırdım bu şekilde tekrardan youtubea attım. Bu arada youtube boyutları düşürüyormuş görüntü kalitesini pek bozmuyor, ordan indirim sonrasında ebaya da atmayı düşünüyorum. Şu anlık yine ilk üç bölüm:) valla ben de derslerde ancak buraya kadar geldim, bakalım bu hafta koşullu durumlara başlayacağım. Neyse hepimize kolay gelsin.
ek: bu arada pycharm benim pclerde arada takılıyordu dolayısıyla videoları da idle ile devam ettirdim ve görüntüyü de boyut olarak biraz büyüttüm.

Koşullu durumları iki video şeklinde ekledim. İki video toplam 22 dk filan.. açıkcası ben bu üniteyi yeni bitirdin, ondan biraz yavaş gidiyorum:)

Geri