Bilgisayar Ağlarına Giriş Eğitimi (CCNA 1) Kursu

Kodla Büyü

inikat

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar bu ve Nesnelerin İnterneti (IoT)Temel Seviye Kursu hakkında bilgisi olan var mı?
onay aşamalarında en son durumda bekliyor. sorumlu birim onay ya da red vermiyor.
onay süreci de geçti kursun başlaması gereken tarih de geçti ama hala durum aynı?
son zamanlarda uzaktan eğitim hizmet içi kurslarda çok sorun var sanki.
bizim bakanlık da sanki podyuma oynuyor arkada yatıyor görüntüsü vermeye başlamadı mı sizce.
önceden podyum da yoktu şimdi podyum olayı da başladı diğerlerindeki gibi.
bakalım sonuç nereye gidecek?

17 Şubata almışlar. 6500 kontenjandan 1858 i dolu. talep azlığından ötelenmiş olabilir

ccna için kabul edebilirim de Nesnelerin İnterneti (IoT)Temel Seviye Kursu için kontenjan 1000 ve başvuran 1779 kişi var ama onun da tarihi ötelenmiş.
bakanlık olarak bu kadar düzensiz ve plansız olursan habersiz iş yaparsan...
sonra imam cemaat ilişkisine dönüyor ülke işte.
...
belki ben ilandaki tarihe göre ayarladım kendimi başvurdum bu yüzden başka işlerimi öteledim buna göre!
...

iki eğitimde ertelendi ve son aşama bekliyor olarak duruyor hala. bakalım ne olacak

Senede onlarca belki yüzlerce hizmetiçi eğitimi başarıyla yapan bir eğitim bakanlığı nasıl oluyor da bir e-hizmetiçi eğitimi bile zamanında başlatamaz hale geliyor, şaşırıyorum bazen. Şairin dediği gibi "Neler oluyor bize, yine neler oluyor gülüm?"

Geri