Bilgisayar çalışıyor fakat görüntü gelmiyor...

Kodla Büyü
Bundan 1 2 ay önce bilgisayarımda ekrana görüntü gelmiyordu ve bilgisayar ilk başta açılıyor sonra kapanıyor biraz bekledikden sonra tekrar açılıyor bu durumda ekrana hiç bir görüntü gelmiyor . Bunun sebebiyle yeni bir ekran kartı aldım Fakat sorun gene aynı bilgisayarcıya götürdüm ordada çalışıyor sonra geldim dedim dönüştürücümde sorun vardır yenisini aldım hala aynı şekilde Kasa içinde ekran kartı aynı şekilde sorun çıkartmadan çalışıyor. Ama monitöre görüntü gelmiyor başka monitörde denedim oluyor fakat eve getirdiğimde olmadı Monitörü başka bir bilgisayara bağlayıncada monitör çalışıyor yani ne saçma sapan bi olaydırki özetlemek gerekirse BİLGİSAYARIMI BAŞKA MONİTÖRE TAKIP ÇALIŞTIRDIĞIMDA GÖRÜNTÜ GELİYOR ... MONİTÖRÜ BAŞKA BİLGİSAYARA TAKIP ÇALIŞTIRDIĞIMDA GÖRÜNTÜ GELİYOR FAKAT BİLGİSAYARIMLA MONİTÖRÜMÜ AYNI YERE TAKINCA GÖRÜNTÜ GELMİYOR. Bunun sebebi ne olabilir yani dönüştürücü dicem yok yenisini aldım hala aynı sorun . Bilgisayarın power suply sini açıp kapatınca o ilk başta açılıp kapanma olayı yaşanmıyor o düzeliyor fakat hala görüntü yok yani ne yapıcağımı bilmiyorum. Cidden 1 2 aydır kafayı yicem yani . Yardımcı edebilicek kişiler varsa gerçekten çok teşekkür ederim . Herkese iyi forumlar.

Geri