Bilgisayarın Interpol Tarafından Bloke edilmiş. YARDIM

Kodla Büyü

YusufULUCANLAR

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Müdür yardımcısının bilgisayarı İnterpol Bilişim Suçları tarafından bloke edildiği yazıyor. Bilgisayarın Samsundan internete bağlandığı ve bir IP adresi verilmiş. Bilgisayarı resetlediğimizde başka hiçbir programın çalıştırılmasına izin vermiyor. Nasıl kurtulabiliriz bu durumdan?

hocam sen onu iyi bi virüs taramadan geçir. geçiremiyorsan formatla.

YusufULUCANLAR' Alıntı:
Müdür yardımcısının bilgisayarı İnterpol Bilişim Suçları tarafından bloke edildiği yazıyor. Bilgisayarın Samsundan internete bağlandığı ve bir IP adresi verilmiş. Bilgisayarı resetlediğimizde başka hiçbir programın çalıştırılmasına izin vermiyor. Nasıl kurtulabiliriz bu durumdan?

Hocam aynısı bizdede oldu.Çözüm basit.Resetle,görev yöneticisi çalıştır.Sonra dosya-->çalıştır-->explorer.exe bitti.
En azından ben böyle çözdüm bir dahada gelmedi ekrana

müdür yardımcın nerelere girmiş :sleep: bilmiyorum ama virüs bulaşmış gibi bas formatı yada söle bilişim suçlarına gitsin temizlenir :+1:

sözbende' Alıntı:
YusufULUCANLAR' Alıntı:

Hocam aynısı bizdede oldu.Çözüm basit.Resetle,görev yöneticisi çalıştır.Sonra dosya-->çalıştır-->explorer.exe bitti.
:+1:

sözbende' Alıntı:
YusufULUCANLAR' Alıntı:

Hocam aynısını yaptık.Bilgisayar kilitleniyor. Resetlemeden de açılmıyor.

adalim' Alıntı:
O müdür yardımcısına söyle aşna fişna sitelerine gireceğine iş yapsın :)))))
:puhaha:
bizdede bi tane böyle var .
sabahtan akşama kadar milletin önünde islamiyet naraları atar.
pc geçmişine bakk yaptıklarına bak birde ağzından çıkanlara ama ne yaparsın devir bunun devri ağzı iyi akıtıyor koltuğu kapıyor ş..............

bilgogr51' Alıntı:
Hocam sistemi güvenli modda açıp sistem geri yükleme yapınca da düzeliyor.

Başlık oldukça eski fakat bugünde bizim müdürün başına gelmiş, hatta şuanda uğraşmaya başladım. Bilgisayarı güvenli modda açıyorum 3-5 saniye içinde bilgisayar yeniden başlatıyor kendisini. Masa üstünde önemli belgelerim var dedi, yoksa basacam formatı.

Güvenli modda açıldığı gibi kapanıyor, görev yöneticiside açılmıyor! Farklı şekillerde çözen oldu mu bu problemi acaba ?

Harddiski başka bir pcye bağlayın. İçinden ne alınacaksa alın. Ondan sonra basın formatı :D Taktığınız pcde güzel bir antivirüs olsun yalnız.

Geri