Bilgi Teknolojileri ve Toplum (Sunu)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bilgi Teknolojisi ve Toplum

Derste kullanacağım sunu dosyasıdır. Belki sizlerde kullanmak istersiniz. Hata ve kusur varsa belirtirseniz sevinirim.

NOT: Sunuyu eya hocamızın sunusunu baz olarak düzeltme ekleme ve çıkarmalar yaptım yeniden tasarlayıp sizinle paylaştım hocamıza emeklerinden dolayı tşk ederim.

Ekli dosyalar

• 1.B. Bilgi Teknolojisi ve Toplum.rar
    9.2 MB · Görüntüleme: 394
  • Bilgi-Teknolojisi-ve-Toplum.jpg
    Bilgi-Teknolojisi-ve-Toplum.jpg
    692.7 KB · Görüntüleme: 1,407
Ellerinize sağlık hocam;

Yalnız bi öneri sunmak istiyorum. Forumumuz çok büyüdü çok gelişti. Yıllar geçti gerekli gereksiz çok bilgi var. Kirli görülüyor. Bilgi arattırdığımızda bu kirli bilgilerin içerisinde kayboluyor, çok vakit kaybediyoruz.

Nacizane tavsiyem böyle önemli paylaşım belgeleri ile bir nevi DEPO oluştursak. Bu Depoda sadece paylaşımlar bulundursak. Ders anlatımı sunu, Laboratuvarda kullanılanlar v.s. Ders Ders paylaşımlar yıllıklar günlükler resimler belgeler gibi...

Daha düzenli ve albenili olacağını düşünüyorum.

dorian' Alıntı:
Ellerinize sağlık hocam;

Yalnız bi öneri sunmak istiyorum. Forumumuz çok büyüdü çok gelişti. Yıllar geçti gerekli gereksiz çok bilgi var. Kirli görülüyor. Bilgi arattırdığımızda bu kirli bilgilerin içerisinde kayboluyor, çok vakit kaybediyoruz.

Nacizane tavsiyem böyle önemli paylaşım belgeleri ile bir nevi DEPO oluştursak. Bu Depoda sadece paylaşımlar bulundursak. Ders anlatımı sunu, Laboratuvarda kullanılanlar v.s. Ders Ders paylaşımlar yıllıklar günlükler resimler belgeler gibi...

Daha düzenli ve albenili olacağını düşünüyorum.
Haklısın hocam fakat kimse konusunun temizlenmesinden veya silinmesinden hoşlanmıyor bu sebeple bir şey yapamıyoruz. Kim nasıl memnunsa öyle bırakıyoruz. :)

Geri