Bilgi : Asus Eee hakkında

Kodla Büyü

neyzen44

Aktif Üye
arkadaşlar eşimin asus eee netbook'u var ve buna bi flash bellekten win7 yi kurduk fakat nedense tüm donanımları görmesine ragmen wireless bağlantısı normalde çeken yerde çekmemeye başladı. Ben donanım olarak şüphelendim fakat kendi içindeki orjinal recovery'i kurunca tekrardan eski haline geldi. Bilginize nedense orjinal'i kullanmanız gerekiyo bu makinede yoksa wireless çeken yerde çekmemeye başlıyor.

hocam bende de aynısından vardı.. ne olduysa şarjdayken tamamen sistem çöktü ve bilgiayar açılmadı hiç......ve garantiye gitti, parasını iade ettiler...

neyzen44' Alıntı:
arkadaşlar eşimin asus eee netbook'u var ve buna bi flash bellekten win7 yi kurduk fakat nedense tüm donanımları görmesine ragmen wireless bağlantısı normalde çeken yerde çekmemeye başladı. Ben donanım olarak şüphelendim fakat kendi içindeki orjinal recovery'i kurunca tekrardan eski haline geldi. Bilginize nedense orjinal'i kullanmanız gerekiyo bu makinede yoksa wireless çeken yerde çekmemeye başlıyor.

Eski haline (yani recovery) getirdikten sonra driver magician ile wireless driver'ını alın, yeniden sistemi kafanıza göre yükleyip almış olduğunuz driver'i üzerine yükleyin. (Tabi sistemler aynı olmak koşuluyla. Örnek. win7-win7 gibi)

Tam model belirtmemişsiniz ama üç aşağı beş yukarı çoğu özellik ortak. EE pclerde FN + F2 tuşuna bastığınız zaman her basışınızda 4 değişik görevi uygular. Sağ alt köşedeki göstergede mavi ışığın yanması wifini açık olduğu anlamına gelmez.

Bluetooth on Wifi On
Bluetooth on Wifi off
Bluetooth off Wifi On
Bluetooth off Wifi off

hocalarım makineyi kucağımda taşıyıp kablosuza doğru götürüyorum taa kaynağa gidinde bağlantı yapılıyo yoksa zinyal zayıflığından bağlantı sağlanamıyo. kendi orijinal sisteminde sorun olmuyor

Geri