Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Bıktımmm Bu Hastalıktan BIKTIIMM !

Konu, 'Her Telden' kısmında delulojouh tarafından paylaşıldı.

1. delulojouh

delulojouh Aktif Üye

dayanılmaz iğne gibi batan kaşıntılarla doktora gittim hertarafım kıpkırmızı noktalar olmuştu..doktor ürtiker dedi halk dilinde kurdeşen deniliyormus..alerji ilacı verdi..2-3 ay oldu gecmiyor bu delirtiyor insanı güneşte 2 dk yürütmüyor.vücut ısısı arttığı zamanlarda oluyor..3 farklı doktora gittim ilac verip gönderiyolar...yok mu bu hastalık başına gelipte kurtulan ya.heyecanlanınca,spor yapıca hemen baslıyor her tarafıma iğne gbi batmaya.berbat bir durum

2. ayseguldemir83

ayseguldemir83 Aktif Üye

kaplıca tedavisiyle rahatlayan tanıdıklarım var kaplıcaya abone olmuşlar her yıl gidiyorlar

3. muratozdas

muratozdas Seçkin Üye Seçkin Üye

Allah acil şifalar versin hocam :(

4. delulojouh

delulojouh Aktif Üye

sağolasın hoca...öğrenciyim daha insan içine çıkartmıyor ya..dışarı cıkmak istemiyorum bu yüzden dayanılmıyor

5. hbasdereli

hbasdereli Süper Üye Süper Üye

Bütün vücudunuzdamı hocam?

6. delulojouh

delulojouh Aktif Üye

boynumdan başlıyo ayak parmaklarıma kadar.birtek yüzümde yok çok şükür....hadi kızarması neyse de aynı anda binlerce iğne batıyor sanki

7. hbasdereli

hbasdereli Süper Üye Süper Üye

Kaplıcalar mantıklı gibi hocam deneyin isterseniz Allah acil şifalar versin..

8. delulojouh

delulojouh Aktif Üye

sağolun hocam Allah razı olsun

9. solobyte

solobyte Üye

İyi iyi. Çok güzel. Güzel hastalık. Allah mubarek etsin. Böyle nimet her kula nasib olmaz. Vaktinde biz de mübtela olduk benzer bir vak'aya. 18 seneden beri biz de insan içine çıkamıyoruz. Ama ıstırab mıymış, yoksa nimet miymiş hemen anlaşılmaz tabii. Biraz zaman geçsin bakalım. Öyle hemen bıkmak, pes etmek yok. Sabredip durumu kabullenirsen gerisi kolay. Ne demiş Yûnus:
    Derman arardım derdime
    Derdim bana derman imiş

10. yusufpb

yusufpb Seçkin Üye Seçkin Üye

Acil şafalar hocam, doğumdan sonra eşimde olmuştu, doktor kurdeşan dedi, bizimkinde kaşıntı vardı kırmızı kırmızı noktalar, kaşıntıtdan durulmuyordu, doktor eczanete özel bir karışım yaptırıp beyaz krem gibi onu kullandık 3 hafta sonra geçmişti çok şükür..Ilık duş çok iyi geliyordu..

11. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

Geçmiş olsun.

12. oznur23

oznur23 Site Gezgini

Geçmiş olsun hocam. Annem 2 yıl önce aynı hastalığa yakalandı doktor iğne ve ilaç verdi kullandı geçti şu an çok şükür iyi bir problem yok. Tekrar başka bir doktora gidin hocam.

13. mk_2007

mk_2007 Aktif Üye

bahsediğiniz üritkier rahatsızlığını geçirdim. Bu işin tek çaresi Kortizon iğnesi ve ilacı kullanmak. Ben prednol 40 mg iğne vuruldum 1 ay. benim rahatszılığım geçti ama şu an kullanıdğım ilaca bağlı olarak Avesküler Nekroz denilen bir hastalığa yakalandım. Kalça Kemikleri femur başlarında kemiklerin beslenememesine dayalı bir rahatsızlık. bunun neticesinde femur başlarının çürümesi yada çökmesi ve sonunda kalça protezi ile biten bir öykü bu. Tam 7 aydır öğrencilerimden okulumdan ayrıyım bu rahatszılık yüzünden. 2 tane ameliyat geçrdim. tam 2 ay yataktan hiç kalkmadım. sonrasında koltuk değenekerli ile yürüyebildim şu an tekli baston kullanıyorum ama henüz iyi olup olamayıcapımı bilmiyorum. rahat yürüyemiyor, oturamıyor kalkamıyorum.

Yaptığım araştırmalar sonucunda bu ilaçları kullanılarken lipit düşürücü ilaçlar ile kullanıldığında bu hastalığa yakalnama riski çok daha az. tekrar geçmiş olsun. Sadece bilgin olsun diye paylaşmak istediim durumumu. tabiki her kişide aynı rahatzılıkları vermiyormuş.

14. delulojouh

delulojouh Aktif Üye

Allah razı olsun hocam..çok tşk ederim verdiğin bilgiler için..Allah acil şifalar versin sanada..İnanıyorum her derdin de bir dermanını verir Allah

15. SİRE

SİRE Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Geçen gün haberlerde ciddi bir cilt hastalığı ( Allah kimseye vermesin) olan bir bebek görmüştüm. Kaplıca ile geçtiğini söylemişti haberlerde. Siz de hocam kaplıcalara baksanız iyi gelir inş. Tez zamanda şifa diliyorum.

16. kaybil

kaybil Süper Üye Süper Üye

hocam inşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz :(

17. babadogan

babadogan Aktif Üye

HOCAM PM ATTIM TELİ arayın ben atlattım aynı hastalığı

18. zilal

zilal Süper Üye Süper Üye

bizim öğretmen arkadaşta yakalanmıştır. kortizonlu ilaç kullandı. hafif tuzlu yemiş acaip kilo almıştı. her gören hamile sanıyodu. aklınızda bulunsun, öyle bir ilaç kullanırsanız 1 tuz tanesi bile yemeyin. sıfır tuz.

19. habbe

habbe Süper Üye Süper Üye

Dün tv de izledim. Timsah kız diyorlardı, vücudunun her yeri kaşınıyordu. Çaresi yok falan demiş doktorlar ama Hatay'daki bir kaplıcaya gidince 5 günde vücudundaki bütün kaşıntı yapan şeyler silinip gitmişti. Hayret ettik hepimiz. Kaplıca faydalı olabilir, denemekten zarar gelmez.

20. kafkas

kafkas Süper Üye Süper Üye

Çok geçmiş olsun hocam. Allah yardımcınız olsun. En kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz inşallah.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal