Bi dersi 5.sınıflarda 2 saate çıkınca notla değerlendirme

Kodla Büyü

emoral023

Aktif Üye
Arkadaşlar bildiğiniz gibi yeni sisteme göre bilişim teknolojileri seçmeli ve 2 saat oldu. ders saati 2 saate çıkınca notla değerlendirebilecekmiyiz :) bilgisi olan varmı?????

Ondan da net cevap: Herkes bilgisayarı biliyor not vermede nerden çıktı.(Ö.D.) :mrgreen:

En Net cevap : Senin branşın Bilgisayar ÖĞRETMENi değil! Bilişim Teknolojileri! Sen kim oluyorsun da not veriyorsun? :verymad:

(MEBBİS)

Ben var diye duydum .Talim Terbiye kurulu başkanının ağzından seçmeli derslerde notla değerlendirilecek dedi

alonecan' Alıntı:
Ben var diye duydum .Talim Terbiye kurulu başkanının ağzından seçmeli derslerde notla değerlendirilecek dedi
Ben en az 10 yetkiliden Bt öğretmenleriyle ilgili çalışma yapılıyor diye de duydum. :mrgreen:

Net Cevap: Bizimle ilgili bir çalışma yok, bizim notumuz yok.

mnn' Alıntı:
Talim Terbiye Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emin Karip in basına yansıyan açıklamalarına istinaden artık notla değerlendirilecek demiştim. Siz böyle deyince internette kısa bir arama yaptım. Haklısınız şu durumda dediğiniz gibi notla değerlendirilmeyecek. Galiba bu konuda bakan devreye girdi, çünkü daha 4+4+4 yeni yeni tartışılırken seçmeli derslerin (seçmeli olmamasına karşılık beden dersinide saymıştı) notla değerlendirilmemesi gerektiğini söylemişti. TTKB başkanının bu sözünü yutması ancak bakanın tavrıyla olur.

Bir öğrencinin bana dediği gibi (5. sınıf öğrencisi): Öğretmenim siz öğretmen değil misiniz neden not vermiyorsunuz:D:D:D AYnı sahnelere devam:D

not yok mu şimdi? ben de olacak diye biliyodum..."salla başı al maaşı" yap diyolar resmen ama bizdeki vicdanla yine yapamayız..
ya zorla ders anlatıyorum çocuklara
bari 8'lere programlama anlatmaktan vazgeçeyim..(ee ne anlatıcam peki?)

Gecen omer'le konustum
Dedi bunlar ufak seyler takilma bu kadar bisey olursa ben sana soylerim

Arkadaşlar 5. sınıflarda seçilen bilişim tek. seçmeli derse notla değerlendirilecek . Ancak 6-7-8 deki seçmeli bilişim tek. notla değerlendirilmeyecek DİYE BİLİYORUM.

Geri