beyaz eşya önerisi ?

Kodla Büyü

herohamster

Süper Üye
Süper Üye
merhaba arkadaşlar kendime buzdolabı + çamaşır makinası + bulaşık makinası + tv almayı düşünüyorum ve pek anlamam ne önerirsiniz ..şimdiden teşekürler..

beyaz eşya biraz pahalı da olsa bosch iyidir hocam. televizyonda ise samsung led derim :+1:

arçelikten aldık memnunuz, aldıktan sonra 1 ay içinde ek ücret vererek garanti yılını 7 yıla çıkarabiliyorsunuz..
ürünlere gelince tv yi koyacağınız yer genişse alabildiğiniz kadar büyük ekran alın, led lcd ne alırsanız alın ama ekranı en büyüğü olan olsun, birde buzdolabında su pınarı olursa rahat oluyor, diğer ürünlerin diğer özellikleri ne kadar çok olursa olsun pek kullanılmıyor...
ve birikiminiz varsa peşin alın baya hesaplı oluyor o zaman...
(kendime dediğinize göre bekar hayatı için mi tavsiye istiyorsunuz! hımm zor oldu şimdi bu soru:) )

hocam siemens ten şaşma derim,bosh(el teknolojileri) iken siemens(ev teknolojileri) konusunda uzman

Hocam bende yeni ev kurduğum için baya araştırdım. Beyaz eşya Bosch, TV Samsung Led

cok dijital olmayan tabiri caizse ilkel model bosch aldık 5 senedir cok sukur no problem, annemlerde dijital arcelik var 2 de bir servise gider

Hocam Beyaz eşya bosch, tv de samsung veya lg al derim. Ben 1 sene önce beyza eşyayı bosch dan tv yi samsung dan aldım hiç sorun yok maşallahı var yani...
yalnız bosch dan alırsan ürünleri özellikle şunu sor, ürün nerde üretilmiş, benim aldıklarım yurt dışı üretim di, bazı ürünler türkiyede üretiliyomuş sıkıntılı olabiliyomuş diye duydum ne kadar doğru bilmem ama...

Şansa inanıyorum bu konuda. Evimizde Arçelik ve vestel var yıllardır sorunsuz kullanıyoruz. Buzdolabı küçük gelince siemens aldık ki en büyük hatamızdı 2 sene içinde değiştirmek zorunda kaldık ve vestel aldık, çok memnunuz...

EynelMefer' Alıntı:
arçelikten aldık memnunuz, aldıktan sonra 1 ay içinde ek ücret vererek garanti yılını 7 yıla çıkarabiliyorsunuz..
ürünlere gelince tv yi koyacağınız yer genişse alabildiğiniz kadar büyük ekran alın, led lcd ne alırsanız alın ama ekranı en büyüğü olan olsun, birde buzdolabında su pınarı olursa rahat oluyor, diğer ürünlerin diğer özellikleri ne kadar çok olursa olsun pek kullanılmıyor...
ve birikiminiz varsa peşin alın baya hesaplı oluyor o zaman...
(kendime dediğinize göre bekar hayatı için mi tavsiye istiyorsunuz! hımm zor oldu şimdi bu soru:) )
bekar ama kullanışlı olsun istiyorum ona 3-5 bişeyler ayıracam :)

hocam belirtiğim gibi şans işidir bunlar ama arkadaslarımdan 2 tanesi bosch'dan çok çekti haberiniz olsun...

bosch yada simens. buzdolabı, bulaşık mak. ve fırınımızı beko aldık. Buzdolabı sürekli çalışıyor ve motor sesi rahatsız ediyor. fırından memnunuz. çamaşır mak. bosch çok memnunuz.

Arçelikten memnunuz bosch un çamaşır makinesinden hiç memnun değil hanım.

bosch un çamaşır makinesi hiç iyi değil, bosch buzdolabı çok iyi, arçelikten bulaşık makinesi aldık ama o da kötü yani tek marka değil hocam değişiyor hele indirime girenleri hiç alma çünkü var bir anormallik ki indirime giriyor

8 yıldır Bosch kullanıyorum.evdeki tüm beyaz eşyalar aynı marka.Tv de 1,5 yıl önce Samsung Led aldık.Ondan da çok memnunuz...

bulaşık makinesi Profilo; çamaşır mak. Bosch; buzdolabı Samsung TV panasonic....her marka var..2 yıldır çok şükür bi sorun yaşamadık...

evlenirken çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabımı Arçelikten aldım. 4,5 yıldır hiçbirinde sorun yaşamadım. Aman şimdi nazar değmesin de :)

ben çoğunu beko dan aldım ama Bosch için alan arkadaşlar iyi diyor. Fakat beyaz eşya şans işi arıza çıktığında servis önemli Bosch un servisi çok sıkıntılı. Beko yada arçelik servis konusunda çok iyi. Ben sadece arçelik ütü de sıkıntı yaşadım. 3 defa gelip kapıdan aldılar. Serviste uzun zaman kalacağı zaman emanet iş görsün diye ütü verdiler.(Üstelik emanet verdikleri ütü de hiç fena değildi.) Baktılar olmuyor en son çıkardıkları modelle değiştirdiler. Servisi dikkatte alın derim.

hocam ben de evlenirken uzun araştırmalar sorunu buzdolabı ve çamaşır makinesini arçelikten (arçeliğin çok geniş buzdolapları var 630litreliklerden alın pişman olmazsınız.), fırın ve bulaşık makinesini de bosh tan aldım. hepsinden de gayet memnunum. tv de de eğer led tv düşünürseniz lg tavsiye ederim...

Geri