Kodla Büyü

ahmetismet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bu sabah 5.67tl den benzin aldım. Kanıma dokundu, canım sıkıldı. Sizinde zorunuza gitmedi mi?

senin benim zoruma gider de hocam, bir kesimin zoruna gitmez. Çünkü onlar memnun, çünkü onlar hep 50 TL lik alıyor. :mad::mad:

dizel kullanıyorum, eli kulağında iki güne zam geliyo. en son 208 TL ye dolmuştu. artık 250 yi görürüz. benzinciler Allah yardımcınız olsun:)

senin benim zoruma gider de hocam, bir kesimin zoruna gitmez. Çünkü onlar memnun, çünkü onlar hep 50 TL lik alıyor. :mad::mad:
50 liralık benzin alanlar pit stop heyecanı yaşıyor. Benzinliğe girdim 50 liralık benzin aldım 10 saniyede çıktım. Bir kaç hafta sonra 10 saniyenin altına düşer yeni rekorlara koşarız

İmkanın olsa arabayı satacağım, mecburiyetler satmama izin vermiyor.Benzin masrafı bütçemi zorluyor.Mecbur kalmadıkça arabaya binmiyorum.

hayatında ilk defa dizel kullanıyorum çektim eco moduna attım hafızaya depo bedava git git gel neden doldurayım ki depo bedava

"Yerli araba yapalım." Güzel. Deposuna yakıt koyamayız ama arabayı vitrine koyarız artık na'palım..

Bakalım şu yerli araba çıkınca bütün devlet adamları makam aracı olacak kullanacak mı? Bulunduğum yerin MHP il başkanı mercedes amg'ye biniyor makam aracı olarak. Göreceğiz milliyetçiliklerini yerli araba çıkınca.

Şu cam filmine verilen tepkini yarısı yakıt fiyatlarına verilse bu noktaya gelinmezdi.

ne bekliyordunuz ki
Timurun Filleri AFİŞ.JPG

Timurun fili hesabı .....

Bakalım şu yerli araba çıkınca bütün devlet adamları makam aracı olacak kullanacak mı? Bulunduğum yerin MHP il başkanı mercedes amg'ye biniyor makam aracı olarak. Göreceğiz milliyetçiliklerini yerli araba çıkınca.
Milliyetçilik mi? Sen kendi ülkende kendi bayrağını kendi evine asmak istiyorsan önce gidip PARAYLA bayrağını satın alacaksın. Hangi milliyetçilikten bahsediyorsun ki anlamadım.

vergiler cok agir cunku uretmiyoruz uretim olmayinca tabi vergi olarak yansiyor en kolayi akaryakit da goruluyor bu durum yuzde 60 kusur civari vergi. sehirlerde toplu tasima hatlari arttirilmali rayli sistemler genisletilmeli. 10 tl de olsa arac sayimiz azalmaz yoksa

Geri