Benzin ve mazota indirim!

Kodla Büyü
share_' Alıntı:
güzel günler göreceğiz çocuklaaaaaar. kasası bomboş bir hazine ile bu ülke devralındı. vergiler yüksek bende katılıyorum ama emin olun sizin paralarınız artık bir gecede hortumlanmıyor, ülkede bir gecede kriz çıkmıyor, avrupa batak içindeyken sizin ekonominiz dünyanın 2. büyük artan ekonomisi. ülkenin geçmişini, geçmişteki siyasilerin beceriksizliğini unutmayın. yeterli değil, daha iyisini hak ediyoruz. inşallah göreceğizde o günleri.güzel günler göreceğiz çocuklaaaar....

fırsat bu fırsat evde kap-kaçak, bakraç leğen ne varsa hepsini kapıp petrole koşuyorum :mrgreen: :mrgreen:

güzel günler göreceğiz çocuuklarr. kasası bomboş! ülkenin en büyük şirketleri satıldı. depreme özel çıkan vergiler sabitlendi. olmadı onlarla yol yapıldı yetmedi depremde çadırlarda insanlar yanarak öldü. bakanlar saraylarda kalıyorsunuz dedi. utanmadan o vergiler sadece deprem için değil dendi. yapınca ben yaptım yapamayınca hoca vermedi oldu. artık bankalar bir gece değil bütün ülke hergün hortumlanıyor. ihalelerden bile vazgeçilip direkt yandaşlara milyarlık işler veriliyor. ama müstehak. bunu bile destekleyen öğretmenler oldukça. birileri hastane kurdu diye hastaneler özele teşvik edildi, doktorlar özel hastelere sürüldü. batak içindeki avrupada kişi başına düşen 25 bin dolarda iken 2. yükselen ekonomi olarak bunun yarısındayız ama güzel günler göreceğiz değil mi? cari açık tarihi rekorlar kırıyor hazine ağzına kadar dolu değil mi? başarılı siyaset ülkede ne kadar değer varsa satmaksa mevcut olan üstün başarılı siyaset yapıyor. başarılı siyaset tüm komşularla düşman olmaksa mevcut olan üstün başarılı. başarılı siyaset zengini daha zengin fakiri daha fakir yapmaksa mevcut olan üstün başarılı yapıyor.

eskisehir' Alıntı:
güzel günler göreceğiz çocuuklarr. kasası bomboş! ülkenin en büyük şirketleri satıldı. depreme özel çıkan vergiler sabitlendi. olmadı onlarla yol yapıldı yetmedi depremde çadırlarda insanlar yanarak öldü. bakanlar saraylarda kalıyorsunuz dedi. utanmadan o vergiler sadece deprem için değil dendi. yapınca ben yaptım yapamayınca hoca vermedi oldu. artık bankalar bir gece değil bütün ülke hergün hortumlanıyor. ihalelerden bile vazgeçilip direkt yandaşlara milyarlık işler veriliyor. ama müstehak. bunu bile destekleyen öğretmenler oldukça. birileri hastane kurdu diye hastaneler özele teşvik edildi, doktorlar özel hastelere sürüldü. batak içindeki avrupada kişi başına düşen 25 bin dolarda iken 2. yükselen ekonomi olarak bunun yarısındayız ama güzel günler göreceğiz değil mi? cari açık tarihi rekorlar kırıyor hazine ağzına kadar dolu değil mi? başarılı siyaset ülkede ne kadar değer varsa satmaksa mevcut olan üstün başarılı siyaset yapıyor. başarılı siyaset tüm komşularla düşman olmaksa mevcut olan üstün başarılı. başarılı siyaset zengini daha zengin fakiri daha fakir yapmaksa mevcut olan üstün başarılı yapıyor.
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Satılacak 2B arazileri ve bedelli askerlikten gelecek para bir süre daha idare eder. Ondan sonraki süreçte kasayı doldurmanın çaresi yine ; akaryakıt, doğalgaz, elektrik zamları ve ücretli kesimin üzerindeki vergi yükünün artırılması ile mi olacak :?:

"Allah'ın rahmetinden, Allah'ın vereceği ferahlıktan, sevinçten umut kesmeyin. Çünkü kafirler topluluğundan başkası Allah’ın rahmetinden umut kesmez.” (Yusuf Sûresi, 87)

share_' Alıntı:
güzel günler göreceğiz çocuklaaaaaar. kasası bomboş bir hazine ile bu ülke devralındı. vergiler yüksek bende katılıyorum ama emin olun sizin paralarınız artık bir gecede hortumlanmıyor, ülkede bir gecede kriz çıkmıyor, avrupa batak içindeyken sizin ekonominiz dünyanın 2. büyük artan ekonomisi. ülkenin geçmişini, geçmişteki siyasilerin beceriksizliğini unutmayın. yeterli değil, daha iyisini hak ediyoruz. inşallah göreceğizde o günleri.güzel günler göreceğiz çocuklaaaar....

sınıfındaki çocuklara ders mi anlatıyorsun burda kim çocuk. biz dünyanın en iyi 2. ekonomisi olarak memura ne kadar verilecek göreceğiz o zamanda yorumlarını bekliyorum şu an devletin kendi kurum içinde dahi ticaret ve hizmetlerde %10.26 zam yapıldı ama memura onu bile çok görüyorlar. senin kasası boş dediğin günlerde benzin 1 dolara sabitlenmişti.
akp geldiği günden beri 100 milyara yakın özelleştirme yaptı bunun 15 milyarına yol yaptı gerisi ne oldu bende bilmiyorum. ayrıca bunun üstüne 220 milyarda borçlandı. cari açık fırlamış gitmiş. bu gün iktisatçılar ülkenin ekonomisin hiçde göründüğü gibi olmadığını söylüyorlar. emekli vekile bir gecede %40 zam yapanlar memura 6 aydır zam veremiyor. gerçği söylemek gerekiyorsa bu indirim normal şartlarda daha faza olması gerekiyordu. dolar düşmüş dünya piyasalarında petol düşmüş bize yasnıması çok küçük bir miktar. olaylar bardağın neresinden baktığına bağlıdır.

Bazıları 3 kuruşluk indirimden sevindirik olup, hükümetin elini eteğini öper olmuş. Yazık ki ne yazık. İşte biz böyleyiz. Adam 1 yıl boyunca sömürür, 1-2 ay 3 kuruş indirir, Allah razı olsun, Allah başımızdan eksik etmesin deriz. İşte bu zihniyet olduğu sürece daha bi 20 sene başa geçer bu hükümet.

Geri