Benim Mahvetti.. Bir de siz dinleyin bakalım :)

Kodla Büyü
yok hocam özel hat var.. Meb engeli olmayan bir site söylerseniz oraya yuklerim..

Ekli dosyalar

• Stavros Pazarentsis - Gozum.part1.rar
    2 MB · Görüntüleme: 274
  • Stavros Pazarentsis - Gozum.part2.rar
    2 MB · Görüntüleme: 272
  • Stavros Pazarentsis - Gozum.part3.rar
    2 MB · Görüntüleme: 269
  • Stavros Pazarentsis - Gozum.part4.rar
    2 MB · Görüntüleme: 270
  • Stavros Pazarentsis - Gozum.part5.rar
    201.8 KB · Görüntüleme: 292
12mb :) hocam boyut fazla.. Filesonic'e atıyorum... birazdan paylaşırım bağlantıyı.. Derken arkaaş partlarla atmış...

Gerçektende Çok güzelmiş... Yalnız bunu okulda değil akşam dışarıda 80 li yılların tatlı ve güzel mahalle meyhanelerine benzer bir mekanda arkadaşlarla dinleyeceksin.

Greenberet83' Alıntı:
BesSTy' Alıntı:
Düşünceleriniz arkadaşlar :) Dağılan varmı :)

Bu şarkıyı dinleyince hacettepe aklıma geldi efkarlandım
bestami çek kardeşimm, bide sigara yakalım hey gidi günler be..

:) Vay kardeşim... Valla mahvetti beni bugün bu klarnet olayı ya... Dinle dinle.. Alıp uzaklara götürüyor insanı.. :)

:), artık acı çekmekten zevk alır hale getiriyorlar insanı :) Bence de okulda dinlemeyin evde daha rahat olacaktır..

BesSTy' Alıntı:
Greenberet83' Alıntı:
BesSTy' Alıntı:
Düşünceleriniz arkadaşlar Dağılan varmı :)

Bu şarkıyı dinleyince hacettepe aklıma geldi efkarlandım
bestami çek kardeşimm, bide sigara yakalım hey gidi günler be..

:) Vay kardeşim... Valla mahvetti beni bugün bu klarnet olayı ya... Dinle dinle.. Alıp uzaklara götürüyor insanı.. :)

Şimdiden 3 tane içtim be kardeşim yeter boğazım ağrıdı bu şarkı yüzünden.. Radiohead e devamm :)

hocam valla süpermiş ya gerçektenn dağılmaya hazırdık zaten tamamen uçtuk bununla kendimizden geçirdi. facede paylaştım bakalım bugün kaç kişi takılacak buna.

evrim0626' Alıntı:
hocam valla süpermiş ya gerçektenn dağılmaya hazırdık zaten tamamen uçtuk bununla kendimizden geçirdi. facede paylaştım bakalım bugün kaç kişi takılacak buna.

Çok kişi takılacaktır hocam eminim.. :) Sabahtan beri kime dinlettiysem BT sınıfında pert olmuş bir şekilde ayrıldılar yanımdan :)

Mükemmel müzik, öğretmenler olarak artık bunları dinleyecez mecburen , teşekkürler.....

Geri