Benim durumumda olsanız ne yapardınız?

Kodla Büyü
hocam topla bilgisayarları tut okulun karşısından bir dükkan aç internet cafeni :D şaka bi yana da arkadaşların dediğine katılıyorum bir şekilde haber olursanız medya büyük bir koz kafalarına göre hareket edemez kimse bu kadar emeğe yazık.

bence kapatılmaması için mücadele edin.
harika olmuş sınıfınız. elinize sağlık.
il, ilçe mem, basın ne varsa her yolu deneyin kapattırmayın bu sınıfı.
emekleriniz boşa gitmemeli.
kendi topladığınız bağışlarla yaptığınız sınıfı,malzemeleri kimseye vermeyin

Bırakın kapansın hocam...
Siz görevinizi fazlasıyla yapmışsınız.
zaten norm fazlasıda olursunuz.
batsın bu dünyaaaa.....

illa bir çözüm yolu bulunur hocam
müdürünüzün işgüzarlığı bence başka sınıf mı kalmamış
hem 1 sınıf eksik alsınlar

sınıf zaten geniş bi kısmını kütüphane yapın okullar hayat olsun kapsamında kullanılır kapatılmaktan da kurtulur..

hocam geçmiş olsun toplayın aldığınız ne varsa kalmasın onlar illaki sınıf yapacakalrsa gerizekalılar

kgunduz' Alıntı:
S.a. Arkadaşlar.
30 bin tl topladım dilencilik yaptım depo halinde kullanılan Bt sınıfını İçinde tek 1 bilgisayar masası ve bilgisayarı olmayan çöplük halindeki sınıfı
Çelik kapı, stor perde, laminant, boya, sticker süslemesi, Masa, Koltuk, 16+1, 5+1 ses sistemi, Akıllı tahta, Kablo kanalı vs. vs. bu konuda hiçbir idare personelinden yardım almayarak resmen dilencilik yaparak yaptım kendi ellerimle herşeyini.

Şimdiki sistemde Bu sınıf 2'ye bölünüp yetmiyormuş 4+4+4'te kaldırılıp sınıf yapılacakmış.
Bu durumda siz ne yapardınız?

Sınıf bu ...
..
bağışçılardan biri 147 ye şikayet etsin :D

kgunduz' Alıntı:
S.a. Arkadaşlar.
30 bin tl topladım dilencilik yaptım depo halinde kullanılan Bt sınıfını İçinde tek 1 bilgisayar masası ve bilgisayarı olmayan çöplük halindeki sınıfı
Çelik kapı, stor perde, laminant, boya, sticker süslemesi, Masa, Koltuk, 16+1, 5+1 ses sistemi, Akıllı tahta, Kablo kanalı vs. vs. bu konuda hiçbir idare personelinden yardım almayarak resmen dilencilik yaparak yaptım kendi ellerimle herşeyini.

Şimdiki sistemde Bu sınıf 2'ye bölünüp yetmiyormuş 4+4+4'te kaldırılıp sınıf yapılacakmış.
Bu durumda siz ne yapardınız?

Sınıf bu ...

ben şaşkınlık ve hayretle karşılıyorum. idarecileriniz sizin özverinizi görmezden gelip nasıl olurda böyle bir teklifte bulunabilirler hayret ediyorum. pes pes pes.

Bu kadar emeğin yok edilmeye kalkışılması çok üzücü. Bizler bu kadar üzülüyoruz, Allah bilir siz neler hissediyorsunuzdur. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur.

valla hocam emeğinize üzüldüm gerçekten ben olsam hırsımdan ağlardım o sınıfıda yakardım parçalardım hepsini... ama siz yapmayın tabi...

serdaruzun38' Alıntı:
o sınıfa birkaç kitaplık ekleyip ''kütüphane-internet'' amaçlı bir salon haline çevirirseniz kapatılmaktan kurtulur diye düşünüyorum.Sınıf çok harika olmuş bu arada. :alkis:

Evet hocam kütüphane adı altında bir iki kitaplık ekle. Okullar hayat bulsun 'dan kurrtarabilirsin belki sınıfı.
Birebir ilçe - il memlerle görüş, derdini anlat.
Ben buradan üzüldüm böyle bir sınıfın dağıtılmasına.

Geri