Benim durumumda olsanız ne yapardınız?

Kodla Büyü

kgunduz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
S.a. Arkadaşlar.
30 bin tl topladım dilencilik yaptım depo halinde kullanılan Bt sınıfını İçinde tek 1 bilgisayar masası ve bilgisayarı olmayan çöplük halindeki sınıfı
Çelik kapı, stor perde, laminant, boya, sticker süslemesi, Masa, Koltuk, 16+1, 5+1 ses sistemi, Akıllı tahta, Kablo kanalı vs. vs. bu konuda hiçbir idare personelinden yardım almayarak resmen dilencilik yaparak yaptım kendi ellerimle herşeyini.

Şimdiki sistemde Bu sınıf 2'ye bölünüp yetmiyormuş 4+4+4'te kaldırılıp sınıf yapılacakmış.
Bu durumda siz ne yapardınız?

Sınıf bu ...

Ekli dosyalar

• sınıfü.jpg
    sınıfü.jpg
    152.6 KB · Görüntüleme: 1,665
  • sınıf2.jpg
    sınıf2.jpg
    146.1 KB · Görüntüleme: 1,645
hocam çok güzel olmuş BT sınıfı.Onca emekten sonra BT sınıfının kaldırılışını göz yaşlarıyla izlerdim :(

Çok üzücü hocam. Ümitlendirmek istemem ama durumu anlatan bir yazışma yapsanız acaba sonuç çıkar mı dicemde,cevabı ikimizde biliyoruz maalesef. İşte bunlar sizin gibi yürek adamlarınıda bu meslekten soğuttular. Zaten nitelikli insan çok az onlarıda bitirdiler. Sen içinde manevi hazzını yaşa gerisini Allaha havale et hocam. Vay be gerçekten çok üzüldüm. Bende elimde elektrikli süpürgesi sınıfı süpürürken aldım aynı haberi, süpürgeyi ikiye böldüm sinirden. Ne desek boş boş boş. Memleket altın golü yedi hocam yapacak birşey yok sanırım.

hocam konuyu ilçe veya il milli eğitime götürün; çünkü okullardaki sınıf degişiklikleri onların izniyle oluyor...onlarda gelsin görsün o şekilde kabul edin...

o sınıfa birkaç kitaplık ekleyip ''kütüphane-internet'' amaçlı bir salon haline çevirirseniz kapatılmaktan kurtulur diye düşünüyorum.Sınıf çok harika olmuş bu arada. :alkis:

Hocam basında haberinizin çıkmasını isterseniz eğer olayın sürecini yaşadıklarınızı yaptıklarınızı metin haline getirip gönderir misiniz?

güzel olmuş hakikaten .. :alkis: canın sağolsun sen bölünme kendine sahip çık çık bir bütün ol :++: git bi temiz demlen :) ben öle yapardım girişi verim ben
içelim ab-ı hayat neşe versin bedene
allah rahmet eylesin rakıyı icad edene
artsın eksilmesin taşsın dökülmesin
allah kimseyi meyhanesiz memlekete düşürmesin...

the_korsan' Alıntı:
Hocam basında haberinizin çıkmasını isterseniz eğer olayın sürecini yaşadıklarınızı yaptıklarınızı metin haline getirip gönderir misiniz?
Kesinlikle mükemmel fikir hocam. Sadece hocamın sınıfı değil bizim sınıflarımızda.

A.s hocam, çok üzücü bir durum gerçekten. Okula incelemeye gelen kişilerle bu iş daha önceden hallolsaymış iyiymiş. Milli eğitimde saygı duyduğunuz laf dinleyecek kim varsa şube müdürü, müdür yardımcısı gidip konuşmak lazım. Fotoğrafları da beraber götürüp böyle anlatırsanız etkilenmeme olasılıkları düşük.
Ayrıca sağ arka taraf gözükmüyor ama iki sınıf olması için ortadan bölünmesi lazım ki o da saçma, kolonlardan bölünürse de sınıf için ince uzun çok küçük alan kalacak.. Aynı şey benimde başımda var benzer büyüklükte bir alanı bölünmesini tavsiye edecekler, bu durumda kolay pes etmemek lazım.
Bir de okul planına bakın, eğer bu sınıf bütün gözüküyorsa planda eliniz güçlenir.

üzüldüm valla ya.sizin adınıza da öğrencileriniz adına da kendi adıma da :cry:

Bakanlığın kurduğu laboratuvarlardan daha güzel görünüyor sınıfınız. İnsan kıyamaz gerçekten... Hocam umarım sınıfınızı bozmazlar ama bozarlarsa da yapacak bir şey yok, üzülmeyin...

kgunduz' Alıntı:
S.a. Arkadaşlar.
30 bin tl topladım dilencilik yaptım depo halinde kullanılan Bt sınıfını İçinde tek 1 bilgisayar masası ve bilgisayarı olmayan çöplük halindeki sınıfı
Çelik kapı, stor perde, laminant, boya, sticker süslemesi, Masa, Koltuk, 16+1, 5+1 ses sistemi, Akıllı tahta, Kablo kanalı vs. vs. bu konuda hiçbir idare personelinden yardım almayarak resmen dilencilik yaparak yaptım kendi ellerimle herşeyini.

Şimdiki sistemde Bu sınıf 2'ye bölünüp yetmiyormuş 4+4+4'te kaldırılıp sınıf yapılacakmış.
Bu durumda siz ne yapardınız?

Sınıf bu ...
..
Bağışçılara haber verin. Bu sınıflar kapatılırsa bir daha eğitimle ilgili bağış yapmayacakları vb.. konularda baskı kurmalarını sağlayın...

hocam harika iş çıkmış. duruma çok üzüldüm.

benzin döküp yakası gelir insanın

eline sağlık güzel olmuş, müdürün odasını ölç hocam.. 32 metrekareden büyük olmaması konusunda yazı var yardımcıların odasıylada ilgili şeyler var.. eğer büyükse o zaman elletme labrotuvarı.. ama gerçekten yer kalmadıysa. bilgisayarların yerleşimini normal sıra gibi yaparak labı küçültebilirsin..

hocam tebrikler çok güzel bir sınıf yapmışsınız. :+1: bencede basın olayı çok işe yarar bu durumda. fatih projesinin yapıldığı teknoloji çağında bt sınıfları bozuluyor gibi bi haber ses getirir...

valla bol bol dua ederdim ama tersinden bizi gözden çıkarmışlar turşumuzu kurcaklar heralde :(

kily' Alıntı:
hocam harika iş çıkmış. duruma çok üzüldüm.

benzin döküp yakası gelir insanın

Aklımdan geçmiyor değil...
Meslek Lisesi mezunuyum. Armatürlerinden tut boyası kablo kanalına kadar kendi terimle yaptım.

Öncelikle senin durumunda olmak istemezdim ama eğer öyle bir durum olursada en kısa sürede o okuldan ayrılmayı düşünürdüm.

ben bu tür olayların olacağını ve meb in mantalitesini çok önceden öğrendiğim için "bana ne " deyip geçiyorum..

Bimere ve MEBe fotoğraf linkleriyle mesaj atın hocam. Size muhakkak dönüş olacaktır.(Olumlu ya da olumusuz)

yorumsuz ne yorum yapacağımı bilemiyorum hocam yazıklar olsun bunu yapanlara....

herohamster' Alıntı:
güzel olmuş hakikaten .. :alkis: canın sağolsun sen bölünme kendine sahip çık çık bir bütün ol :++: git bi temiz demlen :) ben öle yapardım girişi verim ben
içelim ab-ı hayat neşe versin bedene
allah rahmet eylesin rakıyı icad edene
artsın eksilmesin taşsın dökülmesin
allah kimseyi meyhanesiz memlekete düşürmesin...

Allah ile o haram olan şeyin adını yanyana kullanacak kadar dinden uzaklaşmışsın sen... sen çeneni kapat ve zıkkımlanmana devam etki bir daha ayılma...

Geri