benim araba hyundai getz 1,5 dizel 20 tl ile 80 km yapıyor

Kodla Büyü
Ben jipe biniyorum o zaman...
94 şahin S 1.6 şehir içi 40 kuruş yakıyorum kmde..
20 tl ye 50 km 2.65 lpg fiyatı

beyaz24kartal' Alıntı:

Benimde 98 1.4 tipo tüplü. lpg 2.65, 50 tl ye 130 km gidiyor. Bizim arabalarda nasıl bir sıkıntı var acaba?

beyaz24kartal' Alıntı:

Sizde sıkıntı yok hocam bizde şahin e binerken lpg de 40 kuruş un altına düşürememiştik artık benzinde ne yakacaksa. Araba benzin canavarı yapacak bişey yok

Hyundai i20 1.4 Crdi 100Km'de Şehiriçi 6 litre mazot yakıyor. PO'dan yakıt aldığımı varsayarsak oda şuan 3.99*6=23.94TL

kusura bakmayında bazı arkadaşlar ciddi boyutta atıyor.ya da kimsenin benzin ya da gaz fiyatlarından haberi yok.bi zamanlar bi efsane vardı."benim araç lpg de 7-8 kuruş yakıyor derlerdi bide yemin ederlerdi.iş ona döndü nerdeyse.yanlış anlaşılmasın ama biz nedense aracın yakıtını ve doğalgaz faturasını az söylemeyi marifet sayıyoruz...

benim arac sehir ici 6.6 lt yakiyor 100 km de
6.6X3.9=25,74 TL
yani atanlardan degilim
al 1.3 multijet hayatini yasa

hakand77' Alıntı:
kusura bakmayında bazı arkadaşlar ciddi boyutta atıyor.ya da kimsenin benzin ya da gaz fiyatlarından haberi yok.bi zamanlar bi efsane vardı."benim araç lpg de 7-8 kuruş yakıyor derlerdi bide yemin ederlerdi.iş ona döndü nerdeyse.yanlış anlaşılmasın ama biz nedense aracın yakıtını ve doğalgaz faturasını az söylemeyi marifet sayıyoruz...

niye öyle düşünüyorsun ki bazı araçlar az bazıları çok yakamaz mı mesele depoyu doldurduğumdan beri suan 318 km olmus geneli şehiriçi kısa mesafe (daha 20 km gotururmu diye dusunuyorum) atıyomuyum yani istersen gel beraber olcelim anahtarına

İstanbul ve köprü trafiğinde megane 2 1.6 ile 50 tl ye 250 km yaklaşık, biraz da benzin yaksa yaklaşık 21-22 krş oluyor.

dizel araçları satın alırken biraz pahalı benzinlilere göre ama o farkı 3 yılda cıkartıyolar ...

2003 golf 4, 32 lt lpg ile şehir içi 330 km şehir dışı 400 km gidiyorum. benzinde hiç denemedim :)

Geri