beni kim aramış?

Kodla Büyü

esma06

Site Gezgini
Elimde bir turkcel numarası var. 11870'i aramama rağmen kimin olduğunu öğrenemedim. Bunun bir yolu var mı? Bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

malesef, 11870'in verdiği cevapla aynı. Kişi bilgileri görünmüyor. Eğer bir sıkıntı varsa savcılığa suç duyurunda bulunmalıymışım. Başka bir yolu yok mu bunun?

Hocam bir yol söyleyeyim:

Bir bayana o numarayı aratın. Ben x kargo firmasından arıyorum. Paketiniz var ama isim ve adres kısmı kargo sırasında silinmiş sadece numaranızı okuyabildik. Adınızı ve adresinizi alabilirmiyim vs... :D

Beni de rahatsız eden bir veli var. Numarası görünüyor ama ismini gizlemiş.

turkcele gidip borç ödeyeceğim diyin. numarayı söyleyin isim ne çıktı yanlış yatırmayayım diyip öğrenin :)

Çözüm şu hocam interaktif bankacılık ödemesiyle fatura ödemeden telefon numrasını grip fatura sorgulatın en azından sizi arayanın kişinin isim ve soy isim baş harflerini görürüsünüz. Dikkat edin yanlışlıkla birde telefon faturasını ödemeyin. :)

ali04' Alıntı:
Hocam bir yol söyleyeyim:

Bir bayana o numarayı aratın. Ben x kargo firmasından arıyorum. Paketiniz var ama isim ve adres kısmı kargo sırasında silinmiş sadece numaranızı okuyabildik. Adınızı ve adresinizi alabilirmiyim vs... :D
:puhaha: :puhaha:

hocam sosyal mühenndsilikten anlayan birisi bunu iyi işletir tc sini bile alabilir. bu kadar diyim gerisini sen anladın.

kimse beleşe gönüllü olmayacağı gibi suçada olaslık dahilindee katılmak istemez.

vay arkadaş ne yollar varmış numaradan isim öğrenmek için. :idea: :idea:
yanlısam düzeltin de bu tarz -interaktif bank, bayi fatura ödeme- falan isimler M*** A*** T** şeklinde çiıkmıyor mu??

ben de numaramı arama servislerinden bilgi alınmasına kapattım.ancak ödememi internet bankacılığı kullanarak yapıyorum.ödeme ekranında telefon numarasıyla beraber kullanıcının baş iki harfi ile son iki harfi görünüyor.şüphelendiğin birisi varsa bu ipuçlarını değerlendirebilirsin:))

hipopotam' Alıntı:
hocam sosyal mühenndsilikten anlayan birisi bunu iyi işletir tc sini bile alabilir. bu kadar diyim gerisini sen anladın.
Çok haklısınız hocam..İstanbul'da çalıştığım bir şirkette rastgele numaralar çevirerek arama yapıp,o insanları bişeylere ikna edip,Kredi kartı numarasını bile alıyorduk 5 dk içinde..

kily' Alıntı:
vay arkadaş ne yollar varmış numaradan isim öğrenmek için. :idea: :idea:
yanlısam düzeltin de bu tarz -interaktif bank, bayi fatura ödeme- falan isimler M*** A*** T** şeklinde çiıkmıyor mu??
Hocam M*** A*** T** nerden çıktı? Benim adımın kodlanmış hali de o yüzden merak ettim :)

Geri