Bende Arabamı Satıyorum

Kodla Büyü
2013 model ama 2014 trafige cikisli 23 .000 de 1.6 modelini lpg siz nokta hatasiz gumus grisini celik jant falan arkadasim gecen 2 ay once 39 500 e verdi sanirim.sadece fikir olsun diye yazdim.hayirli satislar hocam.

g.cetin.66' Alıntı:
2013 model ama 2014 trafige cikisli 23 .000 de 1.6 modelini lpg siz nokta hatasiz gumus grisini celik jant falan arkadasim gecen 2 ay once 39 500 e verdi sanirim.sadece fikir olsun diye yazdim.hayirli satislar hocam.

Doğrudur hocam. Ama ben fiyatın normal olduğunu düşünüyorum.

Çok pahalı :D Kardeşim hayırlı satışlar... :) Ev derdi olmayaydı dalardım ben senin arabaya... :) Arkadaşlar üniversiteden arkadaştır... Güven konusunda endişeniz olmasın..

BesSTy' Alıntı:
Çok pahalı :D Kardeşim hayırlı satışlar... :) Ev derdi olmayaydı dalardım ben senin arabaya... :) Arkadaşlar üniversiteden arkadaştır... Güven konusunda endişeniz olmasın..
Güvenoyu vermişsin kardeşim :mrgreen:

İyi satışlar
12" paketsizinin sıfırını 32ye almıştık paketlide 34-35 falandı sanırım iki senelik yükselişte piyasanın en çok kazandıran arabası olsa gerek :)

Fiyat yüksek demeyeceğim ama "bende" yazarken _de ayrı yazılır :D
İyi satışlar hocam.

SYSOP' Alıntı:
İyi satışlar
12" paketsizinin sıfırını 32ye almıştık paketlide 34-35 falandı sanırım iki senelik yükselişte piyasanın en çok kazandıran arabası olsa gerek :)

Hocam şuan ikinci el fiyatları her araba için yüksek. Bu olay en çok galericilere yaradı sanırım.

Yok hocam zaten sizin fiyatınızı eleştirmedim biliyorum piyasayı da bu model gerçekten diğerlerine nazaran ciddi para kazandırdı size has değil yani ;)

Hocam bu fiyata ilanını güncelleyip durursun.
Bugün SIFIR Toyota Corolla 1.6 advance yani fulünü aldım 63bine. senin arabayı o fiyata kim ne yapsın

rifatt' Alıntı:
Bugün SIFIR Toyota Corolla 1.6 advance yani fulünü aldım 63bine. senin arabayı o fiyata kim ne yapsın

Öncelikle hayırlı olsun diyerek başlıyorum(iyi niyetimi koruyarak) senin aldığın araba ile bunun arasındaki fiyat farkını hesapladın mı? Senin aldığın araba ile benim sattığım arabanın ilişkisini çözemedim. Bunları bana bi anlat bakalım

rifatt' Alıntı:

Hocam aracın hayırlı olsun.
2 sene sonra ihtiyaçtan dolayı veya aracını yenilemek maksatlı arabanı satmak istersen nasıl bir fiyat belirleyeceksin? Bugün senin arabanın 2013 modeline 55-56 bin isteniyor. Şuan ki mantığınla "sıfır araba 63 bin tl, benim arabamı kim ne yapsın?" diye düşünüp 45 bin fiyat mı çekeceksin yoksa "piyasasına göre ve temizliğine göre bir fiyat vermeliyim" diye düşünerek sen de 55 bin lira etiket mi koyacaksın?

Eleştiride bulunurken biraz vicdanlı davranabilmeliyiz diye düşünüyorum. İnsanların canını sıkıp moralini bozacak söylemlere gerek yok.

Tekrardan arabanın hayırlı olsun, kazasız belasız ve mutlu günlerde kullanman temennisiyle...

Geri