Ben de müd yardımcısı oldum dualarınızı bekliyoruz.

Kodla Büyü
hayırlı olsun inşallah...
darısıda hayırlısıyla bizlere olsun inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....

zencefil58' Alıntı:
Bugün listelerimiz açıklandı eml de müdür yardımcılığı geldi Allah utandırmasın inş. Dualarınızı bekliyorum.

hocam senin adına çok çok sevindim . allah yar ve yardımcımız olsun. tekrardan tebrik ederim.

milkay' Alıntı:
zencefil58' Alıntı:
Bugün listelerimiz açıklandı eml de müdür yardımcılığı geldi Allah utandırmasın inş. Dualarınızı bekliyorum.

hocam senin adına çok çok sevindim . allah yar ve yardımcımız olsun. tekrardan tebrik ederim.

amin hocam allah utandırmasın bizleri inş size de tekrardan başarılar bu arada eğitici arkadaş rapor istemiş gönderdiniz mi :)

Hocam yaklaşık 1,5 senedir müdür yardımcılığı yapan bi meslektaşınız olarak dertsiz başınıza dert aldığınızı söyleyebilirim :)

hocam öncelikle hayırlı olsun
acaba mezuniyetiniz neydi
sonra hangi okula atandınız.

ereneren55' Alıntı:
Hocam yaklaşık 1,5 senedir müdür yardımcılığı yapan bi meslektaşınız olarak dertsiz başınıza dert aldığınızı söyleyebilirim :)

Hocam başa gelen çekilir formatörlüğü çektik öğretmenlerin dengesiz konuşmalarını çektik herşeyi çektik inşallah bu işide yaparız yani.

Yeni görevinizde başarılar dilerim. Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin idareci olduğunu duyduğum zaman kendi adıma da gurur duyuyorum

sivas inha listesini kaldırmış 3 değişiklik yapmışlardı dün için hocam. inşallah etkilenmemişsindir.

milkay' Alıntı:
sivas inha listesini kaldırmış 3 değişiklik yapmışlardı dün için hocam. inşallah etkilenmemişsindir.

yok hocam etkilenmiyorum :) listeye bakarsan zaten puanı görürsün çok şükür bundan sonrası Allah kerim gittiğimiz yerde de iyi çalışmalar yaparız inş.

hocam listeyi kaldırmışlar. dün mem edydim 3 kişinin yeri değişti. benimki ve eşiminki sabit kaldı. yeni listeyi henüz yayınlamdılar. yayımlandığında tekrar bi görüşelim.

milkay' Alıntı:
hocam listeyi kaldırmışlar. dün mem edydim 3 kişinin yeri değişti. benimki ve eşiminki sabit kaldı. yeni listeyi henüz yayınlamdılar. yayımlandığında tekrar bi görüşelim.

tmm inşallah hocam.

zencefil58' Alıntı:
ereneren55' Alıntı:

Hocam başa gelen çekilir formatörlüğü çektik öğretmenlerin dengesiz konuşmalarını çektik herşeyi çektik inşallah bu işide yaparız yani.
Hayırlısı olsun hocam :)

Geri