Ben burada ne konular gördüm !

Kodla Büyü

on-dan

Üye
http://www.bilgisayarbilisim.net/ko...5/pardon-bir-dakika-bakar-misiniz-t81132.html

dün yukarıdaki konuyu açmıştım, konu dışı olmuşum :alkis:

Yaklaşık iki yıldır bu forumu takip ediyorum,
bu forumu üyelerinin çoğunun BT öğretmenleri olması nedeniyle çok seviyorum,
bir sıkıntım olduğu zaman google' bir arama yaptığımda arama sonuçlarında bbnet'i gördüğüm zaman buldum tamamdır diyorum,
bir sorun ile ilgili mesaj genellikle ilk sayfada çözüme ulaşıyor çünki.

bende dedimki bu kadar güzel ve faydalı bir siteye bende üye olayım, BT ci değiliz ama olsun,
ve ilk işim benim için eğlenceli olan bir videoyu arkadaşlarla paylaşayım belki onlarında hoşuna gider,
onlarıda tebessüm ettirir,
hemde "HER TELDEN" diye bir başlık koymuşsunuz kafanıza göre takılın uygun başlık bulamadım diye canınızı sıkmayın diye,

ama şimdi yukarıda yazılanları görünce,
acaba diyorum,
bu siteye link verilmiyorda ben mi yanlış yaptım, ama orda /url nin o zaman işi ne,
yoksa videoda ahlaksız içerikler varda benmi farketmiyorum,

yok biri admin olsaymışta, yok lütfen kilitmiş, yok üste bunun ne işi varmış,
site yöneticisinden rica ediyorum bu konuyu inceleyin kurallarınıza uygun değilse konuyu kapatın, bu şartlar altında herkesten özür dilemek benim borcum olur,

yok değilse her hoşlarına gitmeyen şeylere gerekli gereksiz saldıran, uluorta cevap veren arkadaşlar konuşmak için konuşmasın.

Forumunuz çok kaliteli ben veya diğerleri farketmez bu forumu değersizleştirmeyin.

arkadaşlar biraz daha seçici olmak gerektiğini paylaşılacak bir konu olmadığını sert bir dille anlatmışlar. ben daha yumşak anlatayım; ben de baktım ben de göremedim :)

aah ah, buralar böyle miydi eskiden, umutlar vardı, neşe vardı, heyecan vardı.. Örselediler bizi, kalbimizi kırdılar, birbirimize düşürdüler, ümitlerimizi yıktılar.. O ç gitti başka bir ç geldi, şimdi onları bile arar olduk. Sizin konunuzda ilk giydiren de moralleri dip yapan arkadaşlardan biriydi mesela.. Forumun enerjisi ve hoşgörüsü bt öğretmenlerinin psikolojisiyle artıp azalıyor. Siz arama motorundan sıkıntınız olduğu zaman geldiniz de ilk sayfadan işinizi gördünüz gittiniz, avatarlarına bir baktınız mı, anasayfalarındaki mesajları okudunuz mu, dertleri nedir diye meraklandınız mı? Biz acaba güzel bir haber çıkar mı diye konulara bakarken, sizin ilgi çekici başlığınızın altından absürt komedi çıkınca o kadar tepkiyi de normal görün, eğlenceye gelemememiz belki de ondan..

hocamın yazdığı başlık eklediği videonun başlığı yani hani bir girip bakın anlamında değil :D bence yanlış anlaşılımış. leyla ile mecnun dizisinden bir kesit var

Dün üye olup tek bir konu paylaşmışsınız dolayısıyla arkadaşların aklına ilk gelen reklam mesajıdır. Bir yönetici olarak benimde karşılaştığım bu tür konuların %99 reklam içeriklidir bizde bu konuları görünce anında sileriz. Bakın sizin konunuz silinmemiş bunun nedeni reklam olmayışı. Peki konum neden konu dışına taşınmış bunun sebebi konu içerisinde tartışmaya sebebiyet verecek mesajların oluşudur. Bu durumlarda konu diğer forum üyelerini rahatsız etmesin diye konu, konu dışı forumuna taşınır ve üyeler başka üyeleri rahatsız etmeyecek şekilde burada tartışırlar ve bu konu ana sayfada gösterilmez. Sözün özü yeni üye olduğunuzdan üyelerimize bir güven vermediğinden ve BT ile ilgili bir konu paylaşmadığınızdan böyle bir durumla karşılaşmışsınız.

Geri