Bedava ve çok ucuza telefon görüşmesi

Kodla Büyü
Mesajlar
2
2006 yılından beri kullandığım bir sistemi sizlerle paylaşmak istiyorum.

http://VoipWise.com sitesine girip, VoipWise indirin. Bir kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyip üze olduktan sonra, 10 € kredi yükleyin.

Hem bedava hemde 10 € diye yazınca kafanız karışmasın. Sistemin çalışabilmesi için, balansınızda mutlaka kredi olması gerekiyor.

Kredi yükledikten sonra, Türkiye ve birçok Avrupa ülkesindeki sabit telefonları beş kuruş ödemeden, sınırsız arayabiliyorsunuz. Kanada, Avusturalya filanda buna dahil. ABD'i ise, hem cep telefonları hemde sabit telefonların tamamını ücretsiz arrıyorsunuz.

Diğer ülkelerin cep telefonlarını aramanın fiyat listesi sitede var. Örneğin Alman cep telefonlarını aramanın dakikası 8 cent.

iPhone veya benzeri sistemle çalışan telefonu olan arkadaşlar, MobileVOIP indirip, daha önce üye oldukları VoipWise kullanıcı adı ve şifresi ile (internete bağlı olduğu zamanlar) MobileVOIP'e girip, aynı şekilde bedava ve ucuz telefon görüşmesi yapabilir.

Telefonda mobileVOIP'e girdiğinizde, telefonunuzu arama fonksiyonu tamamen Voip'e geçer. Bu nedenle işiniz bittiğinizde Voip'ten çıkış yapmanızı öneririm.

Şunuda söyleyeyim: 10 € kredi yüklediğimde, sadece sabit hatları Voip ile aradığımdan, balansım hiç eksilmiyor. Ama ücretle aranılan telefonları arayıp krediyi bitirirsem, yeni kredi yüklemeden aramam mümkün olmaz. Yani sistemi kullanabilmeniz için, mutlaka bir - 2 euro kredinizin olması gerekir.

GSM Şirketleri kusura bakmasınlar.. Hem yüklü miktarda hat parası, kart parası ve aylık sabit ücret alldıkları gibi,dDakikası 10 kontörden görüşme yaptırıp, bizi soyup soğana çevirdikleri günleri unutmadık. Onların hakkından gelişen teknoloji geliyor..

Umarın işinize yarar. Saygılalrımla,
 
Geri
Üst