Bedava Okul Sitesi Sistemini Kullanan Okullar ve Kurumlar

Kodla Büyü
Valla hiç kimse kızmasın gücenmesin, tabi ki görevimiz değil ama bir bilişim teknolojileri öğretmeni okulunun sitesini yapıp yönetemiyorsa, bir matematik öğretmeni (laf meclisten dışarı) gelip burada hazır sistem konusunda ders verip bir sürü okulu bu sisteme adapte edebiliyorsa, bide üstüne övgüler alıyorsa garip yani, bilişim teknolojileri öğretmenleri bu yapılanları hakediyor derim, kimse yanlış anlamasın, kusura bakmayın tekrardan..

fluent' Alıntı:
Valla hiç kimse kızmasın gücenmesin, tabi ki görevimiz değil ama bir bilişim teknolojileri öğretmeni okulunun sitesini yapıp yönetemiyorsa, bir matematik öğretmeni (laf meclisten dışarı) gelip burada hazır sistem konusunda ders verip bir sürü okulu bu sisteme adapte edebiliyorsa, bide üstüne övgüler alıyorsa garip yani, bilişim teknolojileri öğretmenleri bu yapılanları hakediyor derim, kimse yanlış anlamasın, kusura bakmayın tekrardan..

:+1:
Bilişim öğretmenleri kendi görevlerini bırakmış hükümetle, cemaatlerle, cari açıkla uğraşıyor hocam. Site açmak onlar için çocuk oyuncağı. Hedefleri ve uğraşları çok büyük.
Lütfen bu sözümü üstüne alınması gerekenler alınsın. Sürekli yeni paylaşımlar yapanlar ve kendimi bilişim konusunda nasıl geliştirebilirim diyenler ise hiç sözlerimden başka maksatlar çıkarmasınlar. Gerçek bu.

Neden BBnete takılıyorum biliyormusunuz?

Belki birkaç meraklı bilgisayar öğretmeni gelir de bu uğraştığım sistemi geliştirmeme yardımcı olur diye :) Ama nafile.

Teşekkürü bol bir milletiz. Ama kimse paylaşmayı sevmiyor nedense.

Kolay gelsin.

Bu arada o matematik öğretmeni ben oluyorum :)

Geri