Bedava Office 2007 Görsel Eğitim Seti (73 saat)

Kodla Büyü
office2007.jpg

bende başvurdum adres kısmında ilçeyi yazmamıştım beni aradılar ve bilgi aldılar. Adresinize postalıyoruz dediler. Oldukça ilgililer :lol:

10 dakka önce elime ulaştı. içinden 1 dvd çıkıyor. yanında da aktivasyon kodunun olduğu bir kağıt. internet üzerinden aktivasyon yaptım ve biraz kurcaladım. ana pencerede yan tarafta konuların ve başlıkların listesi var. tıklıyorsun anlatıyor o konuyu. öğrencilere izletmek için falan iyi yani konu konu ayrılmış olması.. beğendim. 7 tl kargo ödedim. hepsi bu. ne zaman başvurmuştum hatırlamıyorum ama çok olmamıştı ya. çabuk geldi yani..

benimde elime geçti. Ben basit bir şey zannediyordum ama oldukça profesyonel anlatımlar gördüm. Derslerin tamamını incelemedim ama access anlatımı beğendim.

Bende dün aldım ..Bilgisayarcı değil branşım ama detaylı ve sade bir anlatımla güzel hazırlanmış,tavsiye ederim

bana geldi ama 9 gün sürdü. hatta gelmicek işleme almadılar diye 2. ye yolladım . 2. si de geldi ve daha kısa sürede ama iptal ettim geri yolladım 2.sini.
setin benim hoşuma gitmeyen bir iki yanı oldu
-konular çok uzun anlatılmış kimi yerlerde
-konuşanların ses tonları biraz cansız bazı yerlerde
ama 7 tl ye böyle bir kaynağın insanın elinin altında olması da gayet güzel aslında.çünkü hepsi birarada . tavsiye ederim

Bir kötü özelliği var .ikinci bilgisayarda kullanılmasına izin vermiyor ,ya okulda ,yada evde kulllanacaksın

sipariş verdikten birkaç gün sonra elime ulaştı. teşekkürler :)

arkadaşlar,

bu iki seti biz görsel eğitim olarak toplam 90 liraya satıyoruz, atlas yayıncılığın sahibi arkadaşımız olduğundan ve bir ek hizmet sunmayı düşündüğünü bize iletti. Bizde siz değerli kullanıcılar yararlansın diye sunduk Atlas yayıncılığa muracaat edip alamayan olursa biz göndeririz, kimse kuşku duymasın. Ben söz verdim mi yaparım.

M.Resul Selimi

Görsel Eğitim

safaal' Alıntı:
arkadaşlar,

bu iki seti biz görsel eğitim olarak toplam 90 liraya satıyoruz, atlas yayıncılığın sahibi arkadaşımız olduğundan ve bir ek hizmet sunmayı düşündüğünü bize iletti. Bizde siz değerli kullanıcılar yararlansın diye sunduk Atlas yayıncılığa muracaat edip alamayan olursa biz göndeririz, kimse kuşku duymasın. Ben söz verdim mi yaparım.

M.Resul Selimi

Görsel Eğitim

başka setler varmı elinizde.yoksa sadece office 2007 mi

Microsoft Office 2007 Eğitimimize Katılın, Kazanın!

Tamamen ücretsiz uzaktan eğitim programımıza katılıp başarılı olan ilk 500 kişi arasına girin ve çekiliş ile hediyelerimizden kazanın. Boş yok!

Katılan veya başarılı olan kaç kişi olursa olsun etkinliğimiz
15 Ekim 2010 tarihinde sonlandırılacak ve çekiliş yapılacaktır...

http://www.cizgi-tagem.org/e-kampus/education.aspx?key=office2010

safaal' Alıntı:
http://www.gorselegitimakademi.com/
sitesini incelerseniz özellikle bilgisayar eğitimi konusunda çok fazla ve kalitede eğitim setimiz vardır.

ama hiçbiri 7 TL değil :sleep:

Bende 7 TLlik Office 2007 eğitim setinden sipariş verdim, bakalım ne zaman elimizde olacak...

Niyazi SARAL' Alıntı:

Tamamen ücretsiz uzaktan eğitim programımıza katılıp başarılı olan ilk 500 kişi arasına girin ve çekiliş ile hediyelerimizden kazanın. Boş yok!

Sayın Niyazi SARAL , ben bu e-kampüs olayına bayılıyorum zaten. Fikir nerden nasıl çıktıysa harkulade olmuş, sıkı takipçisiyim. Teşekkürler..

sarı_sarı' Alıntı:
Niyazi SARAL' Alıntı:

Sayın Niyazi SARAL , ben bu e-kampüs olayına bayılıyorum zaten. Fikir nerden nasıl çıktıysa harkulade olmuş, sıkı takipçisiyim. Teşekkürler..
:alkis:

Mailde 15 ekim son katılım tarihi diye okudum, alt kısımda birde kasımda office 2010 için kayıtların başladığı yazılmış...
Galiba alt kısıımdaki için kayıtlar devam ediyor...

:++: :++: Sayın Niyazi SARAL , ben bu e-kampüs olayına bayılıyorum zaten. Fikir nerden nasıl çıktıysa harkulade olmuş, sıkı takipçisiyim. Teşekkürler.. :++: :++: :alkis:

Geri