Bedava Kaspersky internet securty 2011 1 yıllık lisans

Kodla Büyü

akyildiz41

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar. malum kaspersky ın antivirüsü için her hafta yada 2 günde bir key işleri ile uğraşıyoruz. burada size anlatacağım yöntemle lisanslı kaspersky int securty miz olacak.
bende başka bir forumdan buldum. burada yayınlanmadığını görünce hemen yazayım dedim.

Anlatımlar alıntıdır. takrar yazmayayım dedim

Öncelikle key alma işine başlıyoruz

Kaspersky Internet Security 2011 ( 1 Yıllık Lisans Bedava )
http://song.kaba365.com/

ks2011.png

keyimizi tamamen yasal yoldan kaspersky ın çin versiyonu için almış bulunuyoruz

şimdi kuruluma geçelim. bunun için bize kaspersky ın çince 2011 veya 2010 versiyonu lazım.

2011 için linki
http://netload.in/dateiKrC1zcX3gX/kis11 ... 26.exe.htm
veya

http://www.fileserve.com/file/8Z5n7wJ
veya
http://hotfile.com/dl/81463355/0e0f56c/ ... 6.exe.html

Adım Adım Kurulum İşlemi

* "kis11.0.1.400zh-Hans-CN" İsimli Dosya İle Kurulumu Yapın...
kis1.png

!!! Dikkat !!!

"Custom Installation" (Çince) Seçiyoruz Ve Kurulum Dizinindeki Çin İşi Yazıyı Kaldırıp Yerine Latince Bişeyler Yazın... (Örneğin : C:\Program Dosyaları\Kaspersky Lab\KIS 2011 Yapın)

(Bu İşlem Yapılmaz İse, Dosyaları Manuel Olarak Taratamıyoruz, Dosya Üzerine Gelip, Sağ Tuş İle Tıklandığında Açılan Menüde Kaspersky Taratma İkonları İnaktif Oluyor)

** Kurulum Bittikten Sonra (Çin İşi Key İle Aktivasyonu Yapın)
Install-kasperky-2011.png

*** "Self defense" Kapatın
Kaspersky-Internet-Security-2011-Chinese-version.png

Disable-self-defense.png

**** 32 Bit Windows Kullanıcıları (x86) : Başlat => regedit => HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | KasperskyLab | protected | AVP11 | environment => SkinSwitchDisabled => 1 => 0 (1' den 0' a Getirin ve Kaydedin)

**** 64 Bit Windows Kullanıcıları (x64) : Başlat => regedit => HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | Wow6432Node | KasperskyLab | protected | AVP11 | environment => SkinSwitchDisabled => 1 => 0 (1' den 0' a Getirin ve Kaydedin)

***** Kaspersky Ana Ekranı Açın ve Klavyeden, Shift + F12 Tuşlayın, Yazılım İngilizce' ye Döner...

****** Kaspersky' yi Güncelleyin (El İle) (Uzun Sürebilir) Güncellemenin Tamamen Bitmesini Bekleyin...

******* Güncelleme Bittikten Sonra Windows' u Yeniden Başlatın... KIS Tekrar Çince olacak, Shift + F12 İle İngilizceye Dönün...

******** http://hotfile.com/dl/81319651/1c4d171/ts.rar.html Türkçe Skin İndirin... Kasperi Sağ Alt Köşeden, "Pause Protection" Yapın Ardından "Exit" Yaparak, Kapatın ... Skin Dosyasının İçindekileri Kopyalayın, C:\Program Dosyaları\Kaspersky Lab\KIS 2011\Skin Klasörünün Altına Yapıştırın, Dosya Değişimlerini Onaylayın (Yani Birebir Hepsi Değişecek)

********* Başlat' tan Kasperi Tekrar Açın, Korumayı Aktif Hale Getirin...

********** Kasperin Ayarlarından "Self Defense" Tekrardan Açık Hale Getirin...

Kasper Konuyla İlgili Güncelleştirme Çıkarmazsa Eğer, Ki Türkler Dadandıysa Siteye Kuvvetle Muhtemeldir, KIS 2011 OK...

27334549.jpg

16346278.jpg

96178370.jpg

Adımları Aynen Uygulayın, Hata Yaparsanız, Kasperi Sistemden Kaldırın, Adımları Yeniden Uygulayın...

Kasperi sistemden Kaldırma İşlemi :

Sağ Alt Köşedeki Kasper Simgesine Sağ Tıklayıp, "Pause Protection" ("Korumayı Duraklat", Baştan Dördüncü) Yapıp, Yine Aynı Yerden "Exit" ("Çıkış", En Sondaki) İle Programı Tamamen Kapattıktan Sonra, Program Ekle Kaldırdan Tamamen Uninstall Edin...

Kolay Gelsin...

Ben türkçe kullanıyorum 3700 gün lisan istemiyor :) bir sene kime yeterki :)

64 Bit Windows Kullanıcıları (x64) : Başlat => regedit => HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | Wow6432Node | KasperskyLab | protected | AVP11 | environment => SkinSwitchDisabled => 1 => 0 (1' den 0' a Getirin ve Kaydedin)

bu basamakta aşağıdaki hatayı alıyorum "Cannot edit SkinSwitchDisabled:Error writing the value's new contents" sebebi nedir aceba?

ben bu çinlilere güvenmiyorum bizim pcleri ele geçirmesinler sonra :) varsın benim pc securitisiz kalsın :mrgreen:

akyıldız41 hocamın dediği yasal ve mykaspersky accountta kayıt ettirebiliyorsunuz. tavsiye ederim :++:

yalnız yanlış bilmiyorsam keyi aldıktan bir hafta sonrasına kadar aktivasyon yapılması lazım

ozkansedef' Alıntı:
forumumuz için sıkıntı olmasın korsan paylaşımlar?
hocam kesinlikle korsan değil. aldığınız keyler tamamen yasal. aldığınız keyleri my.kaspersky.com a bile kayıt edebiliyorsunuz.
burada yapılan sadece çince kaspersky ı türkçe veya ingilizceye çevirmek. olay bundan ibaret

slmlar

Shift+f12 işe yaramıyor program gidip geliyor ama yine çince

başka bir sorum hocam
bunun çincesi ile uğraşmak yerine direk ingilizcesini yaa türkçesini indirip
key numarasını girsek olmaz mı?

skin dosyaları değiştirilmiyor yazma hatası veriyor

update ediyor bu arada... sorun yak fakat çince :(

teknonik' Alıntı:
slmlar

Shift+f12 işe yaramıyor program gidip geliyor ama yine çince

başka bir sorum hocam
bunun çincesi ile uğraşmak yerine direk ingilizcesini yaa türkçesini indirip
key numarasını girsek olmaz mı?

skin dosyaları değiştirilmiyor yazma hatası veriyor

update ediyor bu arada... sorun yak fakat çince :(

hocam ingilizce ve türkçede denersen hata verir key uygun program değil diye akyıldız41 hocamın anlattığı şekilde yaparsanız sorun olmaz ve gaytede güzel çalışıyor. ayrıca arkadaşlar iş tamamen YASAL (LEGAL) tereddüt etmeyin bence...

Arkadaşlar Bütün okulun bilgisayarlarını donattım. inanın bana hiçbirinde sıkıntı yaşamadım. updateleri da gayet güzel yapıyor

Yalnız arkadaşlar bu kaspersky de bir sorun var. Eset kurulu bir bilgisayara taktığım ve içinin virüs kaynadığını gördüğüm usb'yi, burdan kurduğum kaspersky tertemiz görüyor ne hikmetse??? kaldırıyorum bilgisayarımdan bu ne işe yaradığını bilmediğim çince kaspersky

hocam güncellemelerini yapmadıysan görmüyor. ilk kurulumda veritabanı boş geliyor. güncellemeleri kontrol et. bende çatır çatır buluyor virüsleri

Arkadaşlar, bir dosya yada hardiskin herhangi bir bölümünü taratmak istediğimde, kasperin tarama seçeneği pasif durumda sürekli...sizlerde öyle bir sorun var mıdır acaba ?

Geri