Bebiş sahibi olan bilişimciler buyurun

Kodla Büyü
benimkiler 5. yaşlarına girdiler ama onlar benim gözümde hala bebiş.

gururla: ikiz erkek babasıyım. isimleri : F. UTKU ve F. TUNA ( F ' ler dede isimleri)

umarım hayatları boyunca babalarını gururlandıracak işler yaparlar.

Benim de henüz doğmamış ama ismi Meryem olarak konulmuş 7 aylık bir kızım var. Allah her isteyene hayırlısını versin.

En taze baba olarak yazıyorum. iki günlük erkek bir bebeğimiz oldu. Daha isim kaoymadık 20 Nisan olduğu için Muhammed ve yanına ikinci isim olacak Yusuf Furkan Selim de kararsızız Bugün karar vereceğiz inşallah :)

Valla arkadaşlar benim oğlum da 3 yaşını bitiriyor.Bizim oğlan da babası gibi bilişimci olacak galiba onun yüzünden evde bilgisayarı açamaz oldum ben bilgisayarı açar açmaz beni her türlü oyunla kaldırıp kendi oturma derdinde okuldaki site güncelleme işleri dahil bütün işleri okulda yapıyorum artık hergün kavga kıyamet halimizi görmeniz lazım hanım benle onun arasında mekik dokuyor :D :D :D

benimde yarın( 23 Nisan) 2 yaşına girecek bir kızım var. çocuk sahibi olmak , anne , baba olmak çok güzel bir duygu. allah isteyen herkese nasip etsin.

Tekrar konuyu görünce o günkü heyecanlarım aklıma geldi.

İlk yazdığımda daha bekliyorduk Kuzucuğumu.

İkinci yazdığımda 34 günlükmüş kuçağımda idi.

Şimdi ise 1 yaşını doldurduk.

Allah çocuklarımıza hayırlı uzun ömürler versin.

Yeni çocuğu olmuş ve olacak arkadaşlarıda tebrik ederim çok güzel duygular yaşayacağınız günler sizi bekliyor.

Ben evli değilim henüz nişanlıyım.Forumda yazanları okuyunca imrendim açıkçası Allah herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin darısı başımıza..:)

benim miniğim daha doğmadı,15 haftalığız.cinsiyetimiz inşallah bu hafta belli olacak.erkek olursa Ege Eymen kız olursa Almira,Beril,Berra...karar vermek zor.

başlığımızı tekrar aktif görünce çok sevindim. ben de ilk yazdığımda yiğitim daha minicikti. şimdi maşallah 21 aylık oldu. ikinci doğum günü için geri sayım yapıyoruz :) çok değişti, çok yakışıklı oldu babası gibi :)

baba olma haberi alan arkadaşlarımı kutluyorum tekrar tekrar..
bebek bekleyen arkadaşlarıma da hayırlısıyla kucaklarına almalarını diliyorum. yavruları doğduğunda yazmayı unutmasınlar onlar da.
ayrıca bebeklerimizin gelişimleri ve karşılaştığımız problemler, veya güzel ninni vs. paylaşımlarımızı da yazabiliriz..

benim de Nehir adında 8 aylık bir kızım var :) oyy çok tatlı maaşallah. alkış yapalım deyince başlıyor alkışa küçük hanım... yeni öğrendiği şeyleri sürekli bıkmadan tekrarlıyor... bebişlerimiz sağlıklı huzurlu büyüsün inşallah arkadaşlar...

oğlumuz 2,5 yaşına geldi. evde bilgisayar açtırmıyor artık bize. açınca hemen geliyor, tuşlara basmaya başlıyor. videoları izlemek istiyor. dokunmatik telefonlarımızı çok güzel kullanıyor :) şimdiden teknolojik bir çocuk oldu anne babası gibi..

technic_f' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar
Şöyle konuşmaktan keyif alacağımız bir konu olsun istedim. Bizim yumurcak 6 ayının içinde. Öyle tatli ki.. İsmi Yiğit. Oğluşumuzun arkadaşları var mı bakalım buralarda?? :) :)

Başlığı yeni gördüm. Benimkinin de bugün 40'ı çıktı :) Ben de Yiğit Koydum.

Benim de ikizler 13 aylık oldular isimleri kerem ve ömer. kerem çok ilgili bilgisayara fırsat vermiyor kulanmaya... allah sağlık sıhat versin yavrularımıza...

Gün boyunca göremediğim 23 aylık oğlum, seni çok seviyorummm...Dün gece popona hafifçe vurduğum için beni affet, acısı gün boyu içimden çıkmadı...

1 Haftalık benim oğlumda . Adıda hayranı olduğum üstad Mehmet Akif koydum. oğlumun baya akranları varmış Maşallah. Allah herkezin çocuğunun hayırlı evlat olmasını nasip etsin inş :)

bizim de bugün tam 14 aylık olan Defne adında bir kızımız var. Teknolojiye düşkünlük sanırım bütün çocukların ortak özelliği. Allah isteyen herkese nasip etsin, tarifi mümkün olmayan bi duygu, eskiden bu tarz sözler çok anlamsız gelirdi, insan yaşamadan anlayamıyormuş...

Erdadas2010' Alıntı:
Benim oğlum Efe 18 aylık yürüyor ve konuşuyor. Bitanem benim. Çok seviyorum. Darısı olmayanların başına
Hocam bir zamanlar üsteki yazıyı yazmıştım şimdi Efem 3,5 yaşında diğer oğlumda 10 aylık oldu. İkiside çok tatlı hele küçük olan daha tatlı

ben de başlığı yeni gördüm. bnm oğluşum abi olmuş yavv.. 3,5 yaşındayız. seneye anaokulunun 4 yaş grubuna başlıcaz nihayet.. Allah dileyen herkese nasip etsin..

Nisan sonunda oğlum dünyaya gelecek inş...adı emir olacak..eminim sizlerin çocuklarına iyi arkadaş olacak :)

Galiba benim kız sizinkilerin ablası. Azra Nergis hanım 5 yaşında. :wink:
Şu an ellerimi tutuyor, internete sadece ona oyun ve çizgi film açmam dışında pek bırakmıyor. :|

girdap08' Alıntı:
technic_f' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar
Şöyle konuşmaktan keyif alacağımız bir konu olsun istedim. Bizim yumurcak 6 ayının içinde. Öyle tatli ki.. İsmi Yiğit. Oğluşumuzun arkadaşları var mı bakalım buralarda?? :) :)

Başlığı yeni gördüm. Benimkinin de bugün 40'ı çıktı :) Ben de Yiğit Koydum.

girdap08 hocam çocuklarrımız tam yaşıt benim de kızımın bugün 40 ı çıkıyor. ismi bade... Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin herkese. Allah çocuk sahibi olmak isteyenlere de nasip etsin...

Geri