BeBeKLeR :)

Kodla Büyü
seldabal' Alıntı:
evet o zaman 1-1,5 ay beklemekten başka çare yok bütün gün mü oluyor gazı akşamları yada geceleri mi mesela benim oğlum akşam 7 de başlardı 10 da biterdi ama canımıza okurdu o 3 saatte :)
aynen hocam benim kız da öyleydi, Allahtan 2 hafta sürdü, ben onu bunu yememzlik yapmadım annem yanımdaydı herşeyden az da olsa ye bebek daha kolay uyum sağlar dedi öyle yaptım ondan mı bilmem pek sıkıntı yaşamadık Allaha şükür

bende hocam kuru fasulye bile yedim :D
gazlı yiyecekleri azda olsa yedim.
ama şu malt içecekleri var ya süt yapan Allahım çocuk deliye döndü resmen ağzı süt dolu yutamıyodu yavrum hemen kestim ama çok süt yapmıştı :(

seldabal' Alıntı:
bende hocam kuru fasulye bile yedim :D
gazlı yiyecekleri azda olsa yedim.
ama şu malt içecekleri var ya süt yapan Allahım çocuk deliye döndü resmen ağzı süt dolu yutamıyodu yavrum hemen kestim ama çok süt yapmıştı :(
hocam ben de duymuştum maltı ama içeriğinden emin değildim, caiz mi değil mi diye denemedim...

kızımız 4. ayına girdi.. konuşuyoruz bol bol gülüyoruz.. yavaş yavaş ek gıdaya geçmek istiyorum yoğurt flan yedirmeye başlasam mı

seldabal' Alıntı:
bence 1 ay daha bekleyin hocam çoğu doktor 5,5 6 aydan sonra başlatıyor.
hocam bence tattırmak şeklinde olabilir, ben de dr u dinledim 6. aya kadar bişi vermedim sonra da çok zor alıştı hatta hala alışamadı diyebilirin 28 aylık oldu yedikleri 3-5 lokma :(

ogretmen_pc' Alıntı:
kızımız 4. ayına girdi.. konuşuyoruz bol bol gülüyoruz.. yavaş yavaş ek gıdaya geçmek istiyorum yoğurt flan yedirmeye başlasam mı

biz 4. aydan sonra tattırmaya başladık, özellikle yoğurt :) çok seviyor, o kadar ki bikaç kaşık verdikten sonra vermeyince bağırıyor, istiyor..bugün 5 aylık oldu...

şeffaf' Alıntı:
seldabal' Alıntı:
bence 1 ay daha bekleyin hocam çoğu doktor 5,5 6 aydan sonra başlatıyor.
hocam bence tattırmak şeklinde olabilir, ben de dr u dinledim 6. aya kadar bişi vermedim sonra da çok zor alıştı hatta hala alışamadı diyebilirin 28 aylık oldu yedikleri 3-5 lokma :(
hocam o çocuğun özelliğine göre değişiyor,benimoğlum 6aylıkken parçalı çorbaları bile damağında ezip yiyordu sonra 1,5 yaş civarı çok zorladı beni şimdi 3,5 yaşında 1-2 seçtiğişey var onun dışında herşeyi yer çok şükür

ay ne güzel günlerdi. şimdi ben onu yemem, ben bunu yemem. anne makarna yapsana... yemek seçmemesi için erken davranmak gerekiyormuş. en azından yemeğin suyundan verinki tadına alışssın. yoksa işiniz çok zorrr.

daha tek elmayla tanışabildi kızım bi şey vermedik aslında ben alışsın istiyorum herkesin söylediği ilerde alışmaları zor oluyormuş

Geri