Bebek arabası tavsiyesi...

Kodla Büyü
baby2go aldık, çift taraflı. 4 e katlanıp ufacık kalıyor. 4 e katlanan başka yok. Memnunuz.

Pierre cardin almıştım içindeki katlanmasını sağlayan tel kırıldığı için telin yapması gereken görevi elimizle yapmak zorunda kaldık. Yanı iki kişi katlayabiliyoruz ancak. Bir kişi yandaki mandalları çekiyor diğerimiz katlıyoruz. Hiçbir yerde de yaptırılmıyor.Hiç memnun kalmadım. Çok da yer kaplıyor. Şimdi markasını bilmediğim ucuza bir tane daha aldım ve cok memnunum

hocam baby 2 go proton marka aldık tek elle katlanıyor ve çok hafif üstelik bagajda çok az yer kaplıyor eşim o kadar marka araştırdı bunu gördüğümüzde düşünmeden tamam dedi kesinlikle bu modeli incele almadan evvel

miharbi' Alıntı:
craft diye bir marka al ben hala pişmanım.. pier cardin almıştım.. craft al.. paran varsa 3 tekerlekli olanlardan al.. tekerlekleri şişme ve büyük tekli olsun ve hafif..

aynen piercardinden uzak dur arabaya döndürebilmek ve taşıyabilmek için baya kas yaptım.

hocam üç tekerleklileri kesinlikle tavsiye etmem devrilme denge problemi yaşayan çok arkadas var. tutma kolu çift yonlu olanlardan alın çok buyuk ve hantal olmasın ayrıca çok acele etmeyin biz de bebek dogmadan aldık 7 aylık oldu neredeyse hala kullanmadık :) oto koltugu olarak da kullanılan pusetleri suana kadar kullandık hep .

ntmatilda' Alıntı:
bebek doğar doğmaz araba gerekiyor mu? yoksa bikaç aydan sonra mı kullanılmaya başlanıyor. Ne zaman alınması gerekiyor arabanın?

Bebek arabası 6. aydan itibaren kullanılabiliyor.

Srebrenitsa' Alıntı:
Hocam bizim bebek nisanda doğdu. Yazın bebek arabasıyla çıkar gezdiririz diyorduk. Bu 6. ay olayının mantığı nedir acaba?

boteakif' Alıntı:
Srebrenitsa' Alıntı:
Hocam bizim bebek nisanda doğdu. Yazın bebek arabasıyla çıkar gezdiririz diyorduk. Bu 6. ay olayının mantığı nedir acaba?

Hocam bebekler 6. aydan itibaren oturmaya başlayabiliyorlar. biz 4 ve 5. aylarda yavaş yavaş oturma egzersizleri yaptık. 6. ayda da oturmaya başladı ama yine çok uzun süreli değil. araba alırken dikkat edilmesi gereken 2 kural var bence ilki kesinlikle bagaja sığacak. diyelim pikniğe gittiniz bebeği uyuttunuz koyarsınız bebeği arabasına üstünüde örtersiniz (araba açılanlardan olmalı) mis gibi. ikincisi de kesinlikle rahat kullanımlı olmalı. yaşadığımız yerdeki kaldırımlar sayesinde kas yaptım. eğer arabamız bu kadar rahat kullanımlı olmasaydı emin olun sürmek işkence haline gelirdi.

Merhaba, konuya direk gireyim. Benim arkadaşlarımda en rahatı bastonlu bebek arabası diyorlardı. pusetli bebek arabalarıda tercihe göre tabi.. bi ara arkadaşım için araştırıyordum bi sitede çok çeşitleri var üstelik taksitte yapılıyor isterseniz bi bakın.Bebek odasını o mağazadan almışlardı, sanırım memnunlar. adres yazmak yasakmı bilmiyorum açıkcası. https://www.galeriyukseller.com.tr/c/192/bebek-arabalari-ve-pusetler
başka sitelerde de var.benim sayfamda yer imlerinde ekliydi konuyu görünce yazayım dedim..iyi alışverişler.

merhaba hocam. Öncelikle Allah analı babalı büyütsün çocuğunuzu. benim oğlum doğduğunda maddi durumum pek iyi değildi o yüzden kraft gibi markalar alamamıştık. Crystal bebek arabası aldık. baya sağlam çıktı. memnun kaldım. :+1: adamlar garanti vermişlerdi zaten.

selamlar arkadaşlar. 2 aya kadar benimde bir kızım olacak İnşallah. bebek arabalarına bakıyorum da pusetli olsun istiyorum. hem arabada rahat kullanmak için hemde bebek arabasına monte edilsin istiyorum. kullananlardan bilenlerden tavsiye istiyorum.

Hocam hayırlı olsun şimdiden. biz chicho aldık ve çok memunuz. Maclaren de iyi bir marka bizimkine çok benziyor. ben ikisini de kullandım ama chicho çok iyi. çocuğumuz 2,5 yaşında ve hala çok rahat kullanıyoruz. Baston tipi alırsanız bagaja rahat sığar. Ama travel sistem yerine aracınız varsa iyi bir oto koltuğu alın derim çok önemli. Bu konuda da en iyisi bence Römer. Tavsiye ederim. e- bebek mağazaları size yardımcı olur. Kolay gelsin....

Biz kraft kullanıyoruz hocam. Sağlam ve büyük oluyor kraft. Araban HB değilse şiddetle tavsiye ederim. Çocuk büyüdükçe büyük ve sağlam araban daha fazla işe yarıyor. Bebeğin altını bile uygun yer olmadığında arabasında değiştirebiliyorsun. Ayrıca bebeğin malzemeelrini altta yer alan büyük bagaj bölümüne rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Lastikleri büyük olduğu için yolda vs kullanımı sarsıntısız ve kolay. Seyahat tiplerini tavsiye ederim ilk önce üste takılan anakucağı bölümünü kullanabilirsin.
Allah analı babalı büyütsün

Ekli dosyalar

• SS855983.JPG
    SS855983.JPG
    293.1 KB · Görüntüleme: 3,672
chicco liteway çok memnun kaldık.baston tipli az yer kaplaması ve hafifliği çok önemli.büyük hantal birşey almayın

uzun araştırmalarımdan sonra graco mosaic bebek arabasında karar kıldım ve sipariş verdim. hem baston tipi katlanıyor. hem de ana kucağı takılıp travel sistem oluyor. şasisi de sağlam geldi. 550 tl ye. tavsiye ederim. incelemekte yarar var.

quinny buzz 3 tek geçerim maxi cosi ana kucağı ile kullanılıyor tavsiye ederim. ikiksi 1400 civarında

bi bebek arabasını almak bile ne kadar zormuş, baston puset mi olsa, diğer türlü mü olsa diye düşünmek karar vermek çok zormuş...

hocam biz graco kullanıyoruz, sahibinden'den ikinci el aldık travel sistem olarak. böylece kaliteyi uygun fiyata almış olduk. graco'dan çok çok memnunum bir kaç kere kuzenlerimin başka marka bebek arabalarını ödünç alıp kullanmıştık şehir dışındayken, onları kullanınca kaliteyi daha da bir fark ettim. manevralar şahane. tavsiye ederim graco'yu tekrar tekrar. hayırlı olsun şimdiden :)

bu arada, iki yöne dönebilen demişler şunu belirtmek isterim ki, kuzenimden ödünç aldığım bir tanesi öyleydi ama tekerleklerini 360 derece döner yapmayı akıl etmemiş adamlar nedense, ters yönde kullanmak mümkün değildi o yüzden. internetten bile alacak olsanız, gidip bir mağazada deneyip incelemeden almayın derim

Sunny Baby Montana Travel Bebek Arabası-SB-830
Kullanan var mı arkadaşlar fiyatı 550 ye buldum en uygun

arkadaşlar benim clio iii 1.2 extreme lpgli 32 lik tank var aracımda.bagaja hangi bebek arabası sığar.bastonlar sığmaz diye düşünüyorum

metin_mimoza' Alıntı:
arkadaşlar benim clio iii 1.2 extreme lpgli 32 lik tank var aracımda.bagaja hangi bebek arabası sığar.bastonlar sığmaz diye düşünüyorum
..
saglik-kosesi-f11/bebeginiz-icin-araba-park-besik-tavsiyesi-guncellendi-t131237-45.html
..
hocam yukarıdaki link daha güncel. ordan devam et istersen sorularına :)

bebek arabalarında baston ve travel sistem olmak üzere 2 tür var. bastonlar daha az yer kaplar. katlandığında baston şeklini aldığı için bu adı almıştır. travel sistemler ise daha konforlu, komplike ve daha büyük arabalardır. o yüzden travel sistemler daha fazla yer kaplar. ama travel sistem türündeki arabalarda da az yer kaplayan modeller var yok değil. örnek olarak qunny zap extra 2

Geri