beşik sallama motoru

Kodla Büyü

blackpeace123

Seçkin Üye
Seçkin Üye
piyasada kendisi yapan mucitler var ama satışını bulamadım. böle bir ürün satışı nereden bulabilirim. gına geliyor bazen oyun parkı sallamaktan.

elektro mıknatısla yapılıyor bu motor, manyetik alanın düzeyi çocuk için zararlı olabilir diye düşünüyorum.

hOCAM en sağlamı ve güvenlisi kendi ellerinle sallaman, ben de malzeme felan araştırmıştım otomatik sallansın diye ama share_ hocamızında dediği gibi nasıl bir yöntem bulursan bul illaki birtakım zararları veya olumsuz yanları oluyor.

En garantisi kendi ellerin. :)

"Gına geldi" diyosunda Bir de şöyle düşün, "o minicik prenses için (veya delikanlı için) değmez mi bu zahmeti çekmeye"... :roll:

blackpeace123' Alıntı:
piyasada kendisi yapan mucitler var ama satışını bulamadım. böle bir ürün satışı nereden bulabilirim. gına geliyor bazen oyun parkı sallamaktan.
..
MYO da derse girerken bizim öğrenciler yapmıştı bitirme projesi için. ARABA SİLECEK MOTURU kullanmışlardı sallamak için. PIC kontrolör ile kontrol etmişlerdi... Ticari ürün haline getirmeyi düşündükleri için program ve devre kodlarını paylaşmadılar...

blackpeace123' Alıntı:
Bu işe çözüm bulanın alnından öperim.

oturuyorsunuz üniteye bir ip bağlıyorsunuz sonra ipin ucuelinizde kolay gelsin biz bir zaman böyle yaptık

hgx2' Alıntı:
arkadaşım hepsiburada dan 8-9 ay kadar önce 150 tl + kargo ücretine almıştı, otomatik olarak beşik kısmı sallanıyor, yatağın tamamı değil. böyle birşey diyorsanız düşünmeden alın bebek ağlayınca otomatik devreye giriyor.
http://www.hepsiburada.com/Liste/maxima ... GSWI-PEMBE

bahsettiğiniz ürünü gördüm. fakat bende oyun parkı zaten var. sadece takılacak aparat arıyorum.

Bu işi hepi topu 2 hadi 3 yıl yapacaksınız. Onu da otomatiğe bağlayıp daha beşikte yanlızlaştırmayın bebelerinizi lütfen. Onları ninnilerle, şarkılarla uyutun, büyütün. O uyumaya çalışırken siz beşiği itip çekmekle onu sadece sallamıyorsunuz. Ninnideki ses tonunuz ile ona sevgi aşılıyorsunuz, ruhunu besliyorsunuz. Bebek de olsalar onlar herşeyi hissediyor. Bebeğin uyumasına yardımcı olmak ona değer vermektir, sabretmektir anne-baba olmak. Emin olun sallarken ki ritminiz bile ona sizden bi şeyler katıyor. Bebeğim olsa da uykusuz kalsam, sallasam uyutsam, uykusunda izlesem ... diye bebek özlemi çeken binlerce insan var...

folikAsit' Alıntı:
Bu işi hepi topu 2 hadi 3 yıl yapacaksınız. Onu da otomatiğe bağlayıp daha beşikte yanlızlaştırmayın bebelerinizi lütfen. Onları ninnilerle, şarkılarla uyutun, büyütün. O uyumaya çalışırken siz beşiği itip çekmekle onu sadece sallamıyorsunuz. Ninnideki ses tonunuz ile ona sevgi aşılıyorsunuz, ruhunu besliyorsunuz. Bebek de olsalar onlar herşeyi hissediyor. Bebeğin uyumasına yardımcı olmak ona değer vermektir, sabretmektir anne-baba olmak. Emin olun sallarken ki ritminiz bile ona sizden bi şeyler katıyor. Bebeğim olsa da uykusuz kalsam, sallasam uyutsam, uykusunda izlesem ... diye bebek özlemi çeken binlerce insan var...

tamam hocam bu söze diyecek bir şey yok. vazgeçtim beeee.artık bu gazla sallarda sallarım :D

şu aralar en çok ihityaç duyula şey heralde; bende de ihtiyaç çünkü

allkah kolaylık versin hocam
sen en güzeli sallamayı bıraktır bebişine :D

Yorgunluk hat safhada sanırım , aşağıdaki yazıyı yorumlamak için bi süre geçmesi gerekti. ip bağlarken hangi aralıktan bağlıyor diye düşüncelere daldım 192.168.2.x mi diye :lol:

Yalnız_Kurt' Alıntı:
oturuyorsunuz üniteye bir ip bağlıyorsunuz ...

Cd sürücüye bağlı yöntem faydalı olabilir , biraz düzeneği geliştirmek gerekebilir :idea:

blackpeace123' Alıntı:
folikAsit' Alıntı:

tamam hocam bu söze diyecek bir şey yok. vazgeçtim beeee.artık bu gazla sallarda sallarım :D
ikinize de alkış hocalar :alkis:

"kendi kendine uykuya dalmayı öğrenmesine" izin veriniz.
Yapılan araştırmalarda yardımla uyutulan çocukların uykunun derin evrelerine geçemediği tespit edilmiştir (Evre 3 ve 4 uykusu). Derin uykuya geçemeyen çocuk hem çabuk uyanır hemde büyüme ve gelişmesi olumsuz etkilenir.
burç fm uzman pedagog adem güneşi dinleyin internetten arşivleri de var tavsiye ederim.

Ben bir baba olarak her zaman dizimde zevkle salladım.Hatta sallamayıp dalınca, benim bebiş gövdesini sağ-sol yapıp kendi kendini sallıyordu.

BİR İP AL HOCAM BİR UCUNU BEŞİĞE DİĞER UCUNU SAĞ AYAĞININ BAŞ PARMAĞINA BAĞLA İŞİNİ GÖRÜR ANAM BABAM USULÜ EN SAĞLAM VE SAĞLIKLI YÖNTEM

Ben bilgisayar kontrollu yapayım hocam sana.Usb ye taktın mı? çalışacak şekilde.Ciddiyim.

akan' Alıntı:
"kendi kendine uykuya dalmayı öğrenmesine" izin veriniz.
Yapılan araştırmalarda yardımla uyutulan çocukların uykunun derin evrelerine geçemediği tespit edilmiştir (Evre 3 ve 4 uykusu). Derin uykuya geçemeyen çocuk hem çabuk uyanır hemde büyüme ve gelişmesi olumsuz etkilenir.
burç fm uzman pedagog adem güneşi dinleyin internetten arşivleri de var tavsiye ederim.

bu dediğinizi yaptım. 5 ay bitti oğlumun ama ben de bittim sallamaya alısmasın diye. imdi babaannesi bakacak o sallama alıştırmasın diye dua ediyorum yoksa butun emeklerim bosa gidecek. Çalışan anne olmak çooook zor.

folikAsit' Alıntı:

:+1: :alkis: :alkis: :alkis:

araba sılecek motoru ıle yapabılırsınız tavsıyem ıp gıbı bıseyı cek bırak yaptırmanız cocuk ıcın saglıksız olabılır seste cıkarabılır bunu yazın balkona hamak ıcınde kulanabılırsınız

arkadaşlar ablam almıştı fisher price idi sanırım kendi beşiği var uzaktan kumandalı 3 kademeli sallama müzik otomatik çok güzel birşeydi

Geri