BBNET Temizlik..

Kodla Büyü

ghost

Site Admin
Yönetici
Arkadaşlar temizlik yapıyoruz, mesaj sayılarınızda değişim olabilir. Hem site düzeni hem de aramanın düzgün çalışması için.

Başlığı içeriği ile alakasız konular
Sadece Acil-Yardım gibi konular
Miadı dolmuş artık ihtiyaç kalmamış bir daha da ihtiyaç olmayacak konular.
İlaçlı konular, İlaca yönlendiren konular (ban yemekten yorulduk, artık ilaçları başka sitelerden bulalım)
Teşekkür mesajlarında fazlalıklar
Kişisel web bölümünün tamamı ( nakliye, satış, boyacı, çorbacı hepsi var)
Sadece reklam olsun siteme ziyaretçi gelsin mantığında olan konular

Aklıma gelmeyen varsa tamamlayın artık.

Silinecek veya düzenlenecektir.

İtirazlar olacaktır ama Türkiye'nin büyüğünden küçüğüne hepsi dahil bütün forumları içinde en özgür forumlardan biriyiz. Ancak ricamız , dünyanın neresinde olursa olsun kabul görmüş etik forum kurallarını işletebilmek. İmzanızdan tutunda, mesaj içeriğinize, profilden özel mesaja, kaynaktan, medya bölümüne tamamı için geçerlidir. Amacımız rahatsız etmek değil, sistemi büyütmektir.

Tüm zümreme teşekkürler iyiki varsınız..

Bu arada son konular okunma sayıları saatte bir değişiyor bilgilerinize...

@ghost ben en çok şuna karşıyım ki keza kendimde yapıyorum paylaşan insana saygımızdan...bu teşekkür mesajı yerine butonu vs getirebilir mi ve o beğeniye görede rütbe veya üye özelliği artış gösterebilir mi...forum sistemini.xenforo ile ilgili bilgim olmadığı için soruyorum.... sırf mesaj sayısı artması için herşeye teşekkür edenler var...bu db yi şişirmez mi...kafamda deli sorular...selamlar.

@ghost ben en çok şuna karşıyım ki keza kendimde yapıyorum paylaşan insana saygımızdan...bu teşekkür mesajı yerine butonu vs getirebilir mi ve o beğeniye görede rütbe veya üye özelliği artış gösterebilir mi...forum sistemini.xenforo ile ilgili bilgim olmadığı için soruyorum.... sırf mesaj sayısı artması için herşeye teşekkür edenler var...bu db yi şişirmez mi...kafamda deli sorular...selamlar.
Hocam zaten mesajın sağ alt kısmında Beğen linki var.. Ancak herkes (ben de dahil olmak üzere) ayrıca teşekkür ediyoruz :)

iyi de, ben bu tşk mesajını yazdığımda sonradan işim düştüğünde gönderdiğim msjlardan o konuyu bulmak kolay oluyor, "beğen" butonu ile beğendiğim mesajları sonradan bulabilir miyim kolayca, var mı öyle bi yöntem?

bir de bu anasayfada sağ tarafta bulunan "eklenen kaynaklar" üye girişi yapmadan indirilebiliyor, üye girişi yapmadan fotoğraflar bile açılmıyorken o programların da üye girişi yapılmadan indirilememesi daha iyi olur bence.

bu mesajı mesaj sayım kaça düştüğünü öğrenmek için yazıyorum :)

edit: mesaj sayımda düşüş yok demekki hep faydalı şeyler yazmışım.

temizlik şart. benim yıllar önce paylaştığım ama linkleri ölmüş bir sürü bağlantım var :)
aynı şekilde girip de asıl mesajı bulamadığım bir sürü konu

Şu sadece teşekkürler veya bende alabilirmiyim mesajlarını umarım temizlersiniz.
Hatta bu şekilde yapanları uyarırsanız daha iyi olur.

Geri