Bayraktar:Başbakan'ın istifa etmesi gerekir.

Kodla Büyü

zzh

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, bakanlık ve milletvekilliği görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.
soruşturma dosyasında var olan ve yasalara uygun olarak onaylanan imar planlarının büyük bir bölümü Sayın Başbakan'ın talimatıyla yapıldı.

- Bu minval üzere bakanlıktan ve milletvekilliğinden istifa ettiğimi açıklıyorum. Bu milleti ve vatanı rahatlatmak için sayın Başbakan'ın istifa etmesi gerektiğine inandığımı ifade ediyor, yüce milletime saygılar sunuyorum.

http://www.zaman.com.tr/politika_bayrak ... 88715.html

Re: TCDD Genel Müdürü Karaman gözaltına alındı

Şu anda İstanbul Emniyet'i resmen gözaltına karşı direniyor, emirleri yerine getirmiyor.

Bilal Erdoğan hakkında yakalama emri çıktığı polislerin gereğini yapmadığı söyleniyor.

Şimdi 2 dk önce CNN Türkte 5N1K canlı yayına katıldı bu adam... Nasıl oluyor... !!!

Bakalım bu işin sonu nereye gidecek!

.

onu bunu bilmem de biri bir ateş yaktı birileride bu ateşi körüklüyor zaten amaç başbakanı indirmek sanki başbakan gidince türkiye daha iyi bir yer olacak olan yine güzelim ülkeye olacak kimse ülkenin sonunu düşünmüyor muhalefet ve başbakanı indirmek isteyenler ülkenin yarın ne olacağı umurlarında bile değil tek amaç iktidar olma çabası .... birde muhalefet ağzını açmış bekliyor acaba başbakan istifa eder mi diye... muhalefet için bir umut...

bbneet02' Alıntı:
başbakan bir bakanı neden görevlendirir görev alanındaki işleri namusuyla şerefiyle doğru düzgün yapsın diye yoksa başbakan her işi yapacaksa neden bakan görevlendiriyor.
herşeyi başbakan takip edecekse neden bakanlıklar var.
başbakanı bir şekilde aldatıp kabinesine dahil olup daha büyük paralar kırmak profesyoneller için hiç zor olmasa gerek.
daha sonrada projeleri ihaleleri yanlış eksik farklı anlatarak pek tabiki başbakana bir şekilde onaylatmakta pek zor değildir.bunuda başarmışlar galiba. tuzak üstüne tuzak komplo üstüne komplo aslolan bu kişinin esasta kimin adamı olduğuna bakmak eğilmek lazım.
işin rengi o zaman daha net çıkar
vay arkadaş yine başbakanı temiz ve saf kalbinizle inanıyor ve onu savunuyorsunuzya yorumunuzu okuyoorum ve okuyorum İNANAMIYORUM

bbneet02' Alıntı:
başbakan bir bakanı neden görevlendirir görev alanındaki işleri namusuyla şerefiyle doğru düzgün yapsın diye yoksa başbakan her işi yapacaksa neden bakan görevlendiriyor.
başbakanı bir şekilde aldatıp kabinesine dahil olup daha büyük paralar kırmak profesyoneller için hiç zor olmasa gerek.
daha sonrada projeleri ihaleleri yanlış eksik farklı anlatarak pek tabiki başbakana bir şekilde onaylatmakta pek zor değildir.bunuda başarmışlar galiba. tuzak üstüne tuzak komplo üstüne komplo aslolan bu kişinin esasta kimin adamı olduğuna bakmak eğilmek lazım.

onay değil talimatıyla yaptım diyor.
KArdeşim Bayraktar suçluysa bu yaygara niye demekki yolsuzluk var, ne ona buna saldırıyorsunuz savcıyı engelliyorsunuz komplo israil bilmem ne.

32766166964.jpg

bbneet02' Alıntı:

Peki neden şimdiye kadar yapılan her şeyde, tüm milletvekillerinin, bakanların ağzından "başbakanın talimatı" lafı eksik olmuyordu? Her şeyde "başbakanın talimatıyla inceleniyor", "başbakanın talimatı ile yapıldı" söyleniyordu.

Hani yolsuzluk falan yoktuda israilin oyunu falan filandı. :mrgreen: :mrgreen: "İçimizdeki kirlileri çıkarttık" nedir :mrgreen:

Bir önceki akşam kolkolaydılar, sabahına söyledikleri videoda var...
Video

Birde şu çıkan jet yasa hakkında açıklama yapsana arkadaşım ya... Ben anlamadım neden Emniyet Güçleri adli olaylarda görevli ve yetkili olan mülki idare amirine derhal bildirecek. Bu yasa neden jet hızıyla çıktı?

bayraktar haklı neden mi? başbakan ve oğlu suçlanmazken niye biz suçlanıyoruz diyor

beraber yürüdük;
beraber yürüttük!
biz bu yollarda!

alpi' Alıntı:
onu bunu bilmem de biri bir ateş yaktı birileride bu ateşi körüklüyor zaten amaç başbakanı indirmek sanki başbakan gidince türkiye daha iyi bir yer olacak olan yine güzelim ülkeye olacak kimse ülkenin sonunu düşünmüyor muhalefet ve başbakanı indirmek isteyenler ülkenin yarın ne olacağı umurlarında bile değil tek amaç iktidar olma çabası .... birde muhalefet ağzını açmış bekliyor acaba başbakan istifa eder mi diye... muhalefet için bir umut...

yolsuzluğu hırsızlığı yapanlar bunlar ülkeyi düşünmeyen biziz öyle mi???

Geri